Si-Kung Norbert Maday rudens seminaras Kaune – jau lapkritį


 
   Pradžia » Si-Kung Norbert Maday rudens seminaras Kaune – jau lapkritį
Si-Kung Seminarui
  • 2018-10-22

Pranešame džiugią naujieną – lapkričio 21 – 24 dienomis vyks Didžiojo Meistro Si-Kung Maday Norbert seminarai visai Wing Tsun KungFu bendruomenei!

Jau tradicija tapo, kad kiekvienais metais, rudenį, Si-Kung Maday Norbert atvyksta į Kauną ir perduoda svarbiausias Wing Tsun KungFu kovos meno žinias visai Baltijos Wing Tsun KungFu bendruomenei.

Turbūt kiekvienas praktikuojantis Wing Tsun patvirtintų, jog tai, iššskirtinis kovos menas, besiremiantis ne kiek fizinių jėgų, o minčių ir protinių galių naudojimu. Būtent tai gali tapti didžiausia kliūtimi, su kuria susiduriate besimokydami skirtingų judesių: čia reikia sutelkti dėmesį, suprasti, ką reiškia „kovoti ne savo, o priešininko jėga“.

Tad, kviečiame visus atvykti, mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio, pripažinimo, o svarbiausia – būdo, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę Wing Tsun KungFu kelyje kartu su aukščiausiojo lygio meistru Si-Kung Maday Norbert, Si-Fu Linu Gudonavičiumi bei aukščiausiojo lygio meistrais ir mokiniais iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Dalyvaukite seminare kartu su visa bendruomene, pasinerkite į Wing Tsun pasaulį ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų ir sužinokite daug naujų ir vertingų dalykų!

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis Wing Tsun KungFu iš pačių geriausių!

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ.

Šių metų balandžio mėnesio seminaro atsiliepimai iš dalyvių – patys geriausi. Seminaras nepaliko abejingų: visos vyravusios baimės nugalėtos, paslaptys mintys, o treniruotės, kaip sako patys mokiniai, pranoko visus lūkesčius ir suteikė daugybė vertingų žinių bei įgūdžių. Neretas užsiminė, jog dalyvavimas vos 4 dienų specialiajame ir pagrindiniuose seminaruose atperka daugiau nei pusės metų darbą įprastinėse treniruotėse, kurios vyksta dažniausiai du kartus per savaitę visuose Lietuvos miestuose.

Seminare, kitaip tariant bendroje Wing Tsun KungFu treniruotėje, dalyvaus tiek naujokai, į Wing Tsun KungFu pasaulį atvykę dar visai nesenai, tiek senbuviai – kurie praktikuoja šį kovos meną jau daugiau nei kelerius metus. Užtikriname jog treniruotė bus visiškai saugi, na, o aplink tvyrantis mikroklimatas pakraus puikios nuotaikos visiems likusiems metams.

Specialiajame seminare kviečiame dalyvauti tik itin motyvuotus mokinius, siekiančius įgyti aukštesnį mokinio lygį, įgauti daugiau tiek teorinių, tiek praktinių žinių bei pasitreniruoti kartu visais meistrais bei stipriausiais mokiniais, pasisemti motyvacijos, patirties ir įgūdžių.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau lapkričio mėnesį pasinerti į Wing Tsun KungFu kelionę!

Pasižymėkite kalendoriuje:

Lapkričio 21 – 22 d. – Specialusis Si-Kung Maday Norbert seminaras Kaune, Instruktorių ir pažengusių mokinių seminaras.

Lapkričio 23 – 24 d. Didysis seminaras su Si-Kung Maday Norbert Kaune.

Programa:

Lapkričio 21 d. 19:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Lapkričio 22 d. 19:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Lapkričio 23 d. 18:00 – 20:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems {Aukštaičių g. 78, Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, sporto salė};
Lapkričio 24 d. 10:00 – 12:00 val. – Rytinė treniruotė visiems {Aukštaičių g. 78, Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, sporto salė};
14:00 – 16:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems {Aukštaičių g. 78, Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, sporto salė};
16:00 – 17:00 val. – Egzaminai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *