fbpx

Wing Tsun KungFu nariams – speciali akcija treniruotėms


 
   Pradžia » Wing Tsun KungFu nariams – speciali akcija treniruotėms
Žiemos akcija_LApkritis
  • 2018-11-07

Pirmojo sniego jau sulaukėmė, na, o ateinantis šaltis ir žiema – jau visai čia pat! Kviečiame TAVE, taip taip, būtent tave artėjančiais žiemos vakarais netinginiauti, nesušalti vienam žvarbioje žiemoje ir prisijungti prie kinų kovos meno Leung Ting Wing Tsun KungFu bendruomenės ir patirti patį geriausią nuotykį savo istorijoje su dar geresniu pasiūlymu – specialia žiemos akcija treniruotėms!

Tik lapkričio mėnesį įsigijus Wing Tsun KungFu treniruočių abonementą gruodžio ir sausio mėnesiams bet kuriame mūsų klube – vasarį sportuoti galite net su 50% nuolaida!

Akcija galioja ne tik naujiems nariams, bet ir visiems visiems mūsų Wing Tsun KungFu bendruomenės kovotojams!

Kam tinginiauti, jei gali įsilieti į itin draugišką bendruomenę, įgyti vertingų žinių, padėsiančių ne tik sustiprėti fiziškai, bet ir protiškai, kadangi protinis darbas ir judesių analizė – vieni pagrindinių Wing Tsun KungFu kovos meno principų. Itin didelis dėmesio sutelkimas bei mokėjimas panaudoti priešininko jėgą prieš jį patį – būtent tai, ko mokysitės mūsų klubuose.

Nepažadame, jog po trijų mėnesių kovosite kaip Bruce Lee, tačiau tikrai įgysite pasitikėjimą savimi, sužinosite pagrindinius Leung Ting Wing Tsun principus bei pradėsite savo kelią spalvingame kovos menų pasaulyje!

Kviečiame visus susidomėjusius artėjančius žiemos vakarus praleisti Wing Tsun KungFu klubuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Akcija galioja visiems, įsigijusiems treniruočių abonementą iki gruodžio 10 dienos!*

*Nuolaidos sumuojamos visiems, turintiems ir Wing Tsun nario kortelę! Dėl abonementų įsigijimo kreipkitės į savo klubo instruktorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *