Vienintelė oficiali Leung Ting Wing Tsun™ KungFu atstovė Baltijos šalyse


 
   Pradžia » Vienintelė oficiali Leung Ting Wing Tsun™ KungFu atstovė Baltijos šalyse
41118217_1885327064823041_4855599173967282176_n
  • 2018-09-06

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija (BWTA) jungia visus esančius klubus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o taip pat sparčiai plečia veiklą Ukrainoje bei Rytų Europos šalyse. Prieš 20 metų startavęs vos kaip vienas klubas Kaune, per dvidešimtmetį ši Asociacija išsivystė ir išaugo į stiprią ir vienintelę oficialią Leung Ting Wing Tsun kovos meną propaguojančią Asociaciją Baltijos šalyse.

 BWTA yra vadovaujama Si-Fu Lino Gudonavičiaus (6 meistriškumo lygis) ir priklauso Rytų Europos Wing Tsun Organizacijai (EEWTO), vadovaujamai Meistro Norbert Máday (9 meistriškumo lygis), o taip pat ir Tarptautinei Wing Tsun KungFu Asociacijai (IWTA), kuriai vadovauja Didysis Meistras Profesorius Leung Ting.

tree

Galima pasidžiaugti, jog Lietuvos Wing Tsun KungFu klubas (LWTK) vienija net 10 klubų didžiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, o jos vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius nuolat veda seminarus ne tik Baltijos šalių meistrams ir instruktoriams, bet ir mokiniams, kad kiekvienas turėtų galimybę mokytis autentiško Wing Tsun KungFu kovos meno ir jo filosofijos, kuri gali pasiūlyti tik BWTA kuruojami klubai.

Kiekvieno klubo meistrai ir instruktoriai nuolatos kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja Si-Fu kas mėnesį rengiamuose kursuose, vasaros stovyklose bei seminaruose, kurie šiuo metu vyksta 2 kartus per metus, o juose dalyvauja ir pats Si-Kung Norbert Máday – turintis vienintelį mokinį Baltijos šalyse – Si-Fu Liną Gudonavičių.

Kiekviename iš BWTA klubų ne tik vykdoma nuosekli kovos menu veikla ir perduodamos Leung Ting Wing Tsun KungFu  žinios, bet ir puoselėjama kinų kultūra ir jos tradicijos, kartą per mėnesį vykdoma arbatos gėrimo ceremonija, kurios metu visa Wing Tsun bendruomenė dalyvauja arbatos gėrimo rituale, o po jo – diskutuoja paie vieną iš pasirinktų temų, susijusių su Wing Tsun KungFu kovos menu ir b kinų kultūra.

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija – ne tik šį kinų kovos meną propaguojanti ir jos mokinius, instruktorius bei meistrus jungianti organizacija, bet ir stipri bendruomenė, kurioje kiekvienas jos narys yra tarsi šeima!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *