fbpx

Si-Kung Máday Norbert vasaros stovyklos įspūdžiai ir padėka dalyvavusiems


 
   Pradžia » Si-Kung Máday Norbert vasaros stovyklos įspūdžiai ir padėka dalyvavusiems
Pakoreguota naujakk
  • 2019-07-23

Vasaros metas visai Wing Tsun KungFu bendruomenei itin intensyvus, pilnas vasaros stovyklų ir įvairių mokymų pasirinkimo prasme. Neseniai grįžę iš tradicinės Veprių vasaros stovyklos patiems aktyviausiems nariams, vos praeitą savaitę turėjome ir didžiausią Lietuvoje stovyklą su Si-Kung Máday Norbert skirtą visiems Baltijos Wing Tsun KungFu nariams.

Taigi, atslūgus emocijoms ir stovyklai pasibaigus norime pasidžiaugti produktyviomis treniruotėmis, sunkiu darbu bei neišmatuojama gausa žinių, kurių visi Baltijos Wing Tsun KungFu šeimos nariai turėjo galimybę gauti stovyklos metu. Neįkainojami pasakojimai iš paties 9 lygio meistro Si-Kung Máday Norbert apie medinio manekeno technikas, legendas ir vienuolių iššūkius Šaolino vienuolyne bei pagalba bandant išmokti vieną ar kitą techniką.

Norime tarti didelį AČIŪ visiems dalyvavusiems ir pasveikinti visus mokinius, asistentus bei mokytojus, kurie sėkmingai išlaikė aukštesniojo lygio egzaminus.

Džiugu, jog esate ryžtingi, užsispyrę ir kantriai dirbate nestokodami jėgų, energijos, ir svarbiausia, pozityvumo ir geros nuotaikos. Tikimės, jog turiningai praleistos penkios stovyklos dienos kartu su visa Wing Tsun Baltijos (Lietuvos, Latvijos, Estijos) šalių bendruomene atnešė ne tik gerų emocijų, naujų žinių bei įgūdžių išdirbimo, bet ir kai ką vertingesnio – gilesnį ryšį su Wing Tsun kovos menu.

Viliamės, jog išmokote kur kas daugiau nei tikėjotės, pagerinote įgūdžius, o kas svarbiausia – supratote pačias svarbiausias žmogiškąsias vertybes.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės tolesniame Wing Tsun pažinimo kelyje! Turėkite tikslą  ir siekite jo nestokodami savo jėgų, laiko ir kantrybės!

Iki susitikimų Si-Kung Máday Norbert vasaros stovykloje kitąmet.

Nuotraukų galeriją galėsite pamatyti jau greitai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *