fbpx

Specializuota Wing Tsun KungFu vasaros programa naujokams


 
   Pradžia » Specializuota Wing Tsun KungFu vasaros programa naujokams
Specializuota programa..
  • 2019-06-05

Atkeliavus vasarai norėtum kažkuo užsiimti, bet nežinai, kuo?

Mėgsti sportuoti ir norėtum išbandyti šį tą naujo?

Siūlome TAU susipažinti su kinų kovos menu Wing Tsun KungFu ir specialia programa pradedantiesiems, kuri skirta žmonėms dar nei karto nebandžiusiems kovos meno, tačiau norintiems išbandyti įdomią veiklą, kuri teiktų ne tik gerą laiką, bet ir naudingas patirtis, naujus įgūdžius.

Kinų kovos meno Wing Tsun KungFu treniruotės vykdomos du kartus per savaitę, na o savaitės dienos priklauso nuo miesto, kuriame pasirinksite treniruotis.

Daugiau nei prieš 300 metų vienuolės sukurtas kovos menas paplitęs daugybėje pasaulio šalių, ir yra vertinamas ne tik vyrų, bet ir vaikų bei moterų. Mokantis Wing Tsun KungFu mokotės gintis ir apsiginti, treniruočių metu lavinate abu savo smegenų pusrutulius, ko pasekoje, gerėja Jūsų koordinacija, reakcija. Po užsiėmimų jausite sumažėjusį streso lygį, tapsite mažiau irzlesni ir nukamuoti kasdieninės įtampos, taps lengviau sutelkti dėmesį tiek darbe, tiek namuose.

Apsilankę Wing Tsun KungFu  treniruotėse nepamatysite mokinių, tempiančių kojų raumenis ir tokiais pratimais besirengiančių smūgiams į galvą, jie neatlieka ir įprastos schemos blokas – smūgis. Jūsų dėmesį gali patraukti savotiški kovotojų rankų judesiai, atliekami porose. Jie vadinami „Chi Sau“  (išvertus iš kinų kalbos – lipnios rankos). Tie, kurie kada nors kovojo su Wing Tsun meistrais, pasakys, kad „lipnių rankų“ technika labai efektyvi ir pavojinga.

Tuo tarpu, specializuota programa naujokams vasaros sezonu bus vykdoma didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje (Antakalnio – Žirmūnų klube), Kaune (Centro ir Dainavos raj. klube), Klaipėdoje (Centro klube) ir Šiauliuose (Centro klube). Jos metu susipažinsite su kinų kovos menu Wing Tsun KungFu ir po truputėlį pasinersite į įtraukiantį kovos menų pasaulį bei itin draugišką bendruomenę.

Bijoti, jog prisijungti prie bendros grupės nereikėtų – nuolatos priimame naujus žmones, o vasaros sezonu specialiai vykdoma programa pradedantiesiems leis lengviau įsilieti į kovos meno pasaulį bei susipažinti su Wing Tsun KungFu sistema.

Pirmajai treniruotei visus narius kviečiame atvykti nemokamai – susipažinti, apsivilkti sporto aprangą ir prisiliesti prie Wing Tsun ir jei patiks, lauksime Jūsų vasaros mėnesiais vykdomoje Wing Tsun KungFu specializuotoje programoje pradedantiesiems.

Jei turėsite daugiau klausimų, kreipkitės tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *