fbpx

Specializuota Wing Tsun KungFu programa naujokams rugpjūčio mėnesį


 
   Pradžia » Specializuota Wing Tsun KungFu programa naujokams rugpjūčio mėnesį
specializuotaaa
  • 2019-07-30

Vasara jau daugiau nei įpusėjo, o nespėjus apsižvalgyti jau tuoj  ir rugsėjis pasibels į duris! Tad, prieš pradedant rinktis naujas veiklas bei užsiėmimus rudens sezonui, kviečiame išbandyti specializuotą Leung Ting Wing Tsun KungFu programą, kuri bus vykdoma visą rugpjūčio mėnesį specialiai naujai prisijungusiems žmonėms, siekiant supažindinti juos su Wing Tsun KungFu sistema ir mokyklos taisyklėmis, kurių turi laikytis kiekvienas bendruomenės narys.

Specializuota programa naujokams – tai ne tik nauja veikla, kupina naujų ir jau turimų įgūdžių tobulinimo, bet ir naujos patirtys, geros emocijos ir itin produktyviai praleistas laikas pamirštant kasdienį stresą ir problemas.

Programa skirta pradedantiesiems, kurie dar nei karto nebandę kovos meno, tačiau norėtų išbandyti treniruotes ir atrasti save būtent kinų kovos meno Leung Ting Wing Tsun KungFu užsiėmimuose. Priduriame, jog grupės pas mus mišrios, tad ir specializuotoje programoje laukiame tiek vaikų, tiek moterų, tiek vyrų, o dar geriau – draugų, šeimos narių ar kaimynų!

Tuo tarpu, specializuota programa naujokams vasaros sezonu bus vykdoma didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje (Antakalnio – Žirmūnų klube)Kaune (Centro ir Dainavos raj. klube), Klaipėdoje (Centro klube) ir Šiauliuose (Centro klube). Jos metu susipažinsite su kinų kovos menu Wing Tsun KungFu ir po truputėlį pasinersite į įtraukiantį kovos menų pasaulį bei itin draugišką bendruomenę. Treniruotės vykdomos du kartus per savaitę, na o savaitės dienos priklauso nuo miesto, kuriame pasirinksite treniruotis.

Programos startas visuose klubuose jau nuo rugpjūčio 5 dienos.

Plačiau apie Jums tinkamo miesto treniruočių tvarkaraštį galite pažiūrėti čia.

Programos metu Jūs:

  • Susipažinsite su kinų kovos menu – Wing Tsun KungFu;
  • Treniruočių metu lavinsite abu smegenų pusrutulius – pagerės koordinacija, reakcija, vienu metu galėsite atlikti daugiau darbų;
  • Draugiškoje aplinkoje gerai praleisite laiką, susirasite naujų pažinčių;
  • Atsigausite nuo kasdieninio streso – atsipalaiduos kūnas ir protas;
  • Treniruočių dėka lengviau sutelksite savo dėmesį darbe, moksle ar kitoje kasdieninėje veikloje;
  • Išmoksite gintis ir apginti;
  • Sustiprėsite fiziškai;
  • Dėka unikalių treniruočių metodikų, nepakenksite savo kūnui;
  • Mokysitės pagal autentišką Leung Ting Wing Tsun mokymo programą;

Trumpai apie Leung Ting Wing Tsun KungFu

Paprastumas, naudingumas ir praktiškumas – štai kas sudaro Wing Tsun teorijos pagrindą. Anot legendos, šią sistemą XVI amžiuje sukūrė budistų vienuolė Ng Mui, savo mokymą perdavusi jaunai merginai Ym Ving Čun (išvertus iš kinų kalbos, jos vardas reikštų puikų pavasarį, kažką gaivaus, gražaus ir žydinčio).

Kuo moters sukurtas stiliaus skiriasi nuo vyrų?

Jis įrodo, kad švelni, minkšta jėga, gali nugalėti vyrišką arba kietą jėgą, o Wing Tsun trumpų rankų smūgių technika yra pranašesnė už tolimos distancijos reikalaujančią kojų techniką.

Vienuolės sukurtas kovos menas paplitęs daugybėje pasaulio šalių, ir yra vertinamas ne tik vyrų, bet ir vaikų bei moterų. Mokantis Wing Tsun KungFu mokotės gintis ir apsiginti, treniruočių metu lavinate abu savo smegenų pusrutulius, ko pasekoje, gerėja Jūsų koordinacija, reakcija. Po užsiėmimų jausite sumažėjusį streso lygį, tapsite mažiau irzlesni ir nukamuoti kasdieninės įtampos, taps lengviau sutelkti dėmesį tiek darbe, tiek namuose.

Apsilankę Wing Tsun KungFu  treniruotėse nepamatysite mokinių, tempiančių kojų raumenis ir tokiais pratimais besirengiančių smūgiams į galvą, jie neatlieka ir įprastos schemos blokas – smūgis. Jūsų dėmesį gali patraukti savotiški kovotojų rankų judesiai, atliekami porose. Jie vadinami „Chi Sau“  (išvertus iš kinų kalbos – lipnios rankos). Tie, kurie kada nors kovojo su Wing Tsun meistrais, pasakys, kad „lipnių rankų“ technika labai efektyvi ir pavojinga.

Jei turėsite daugiau klausimų, kreipkitės tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *