fbpx

Wing Tsun merginos akimis


 
   Pradžia » Blog » Wing Tsun merginos akimis
  • 2015-12-09

12366721_10203983361744495_960141100_nNežinau kaip jūs, bet aš jaučiuosi nuostabiai! Praeitame blog’o įraše rašiau apie 3 ateities tikslus ir galiu pasidžiaugti, kad 2 iš jų jau įgyvendinti! Spėkit kokie? Taip, bateliai jau džiaugiasi turėdami naująjį savininką (ar savininkas turėdamas batus?). Taip pat 3 mėnesių narystė nupirkta – o tai tikrai įkvepia. Žinau, kad ateinančių trijų mėnesių vakarais tikrai nenuobodžiausiu.

 

Na, o šiandien, noriu pasidalinti savo kolegės – Wing Tsun KungFu entuziastės – mintimis. Su šia mergina susipažinau treniruotėse. Kad ir kaip keistai jaučiausi, kad mane moko mergina, bet ji pirmoji padėjo man suprasti YEE CHI KIM YEUNG MA stovėseną ir paskatino nepasiduoti po pirmų nesėkmių. Taigi noriu pasidalinti šios stiprios moters mintimis apie Wing Tsun KungFu. Mane tai privertė susimąstyti.

„Vieną vakarą po paskaitų ėjau namo. Buvo jau tamsu ir apsidairius supratau, kad esu viena. Tą akimirką, kai pasijaučiau nesaugi, išgirdau kažką sušunkant. Galvoje buvo tik viena mintis – reikia bėgti. Iki namų buvo likę nedaug, todėl parbėgau greitai. Iš esmės nežinojau, ar tas šūksnis buvo skirtas man, ar mane kas nors vijosi ir ar norėjo nuskriaust. Tuo metu tai net neatrodė svarbu. Bet aš bijojau.

Yim-Wing-Tjun

Wing Tsun KungFu pradininkė

Jaučiausi nesaugi ir suvokiau, kad reikia kažką keisti. Po patirto šoko jau kitą dieną pradėjau ieškoti informacijos apie savigynos treniruotes.
Labiausiai iš visų mane sužavėjo būtent Wing Tsun KungFu treniruotės, nes tai aprėpia ne vien tik kovos menus, bet ir kinų filosofiją, tradicijas. Kitą savaitę jau ėjau į pirmąją treniruotę. Man čia patiko, iš esmės, gavau viską ko norėjau ir dar daugiau: draugiški instruktoriai, nereikalingas ypatingas fizinis pasirengimas pradedant treniruotis, įdomi istorija ir svarbiausia – prasmė. Man atrodo prasminga mokytis Wing Tsun. Tai – ne vien gynybos technika, kaip kituose kovos menuose. Vėliau tapo smagu eiti į treniruotes dar ir dėl žmonių, su kuriais susitinki, pabendrauji, atitrūksti nuo kasdienių rūpesčių. Iš pradžių žmonėms atrodo keista, kodėl merginos nori mokytis kovos menų, bet atėjus į treniruotes viskas tampa aišku.
Dabar namo einu lygiai tuo pačiu metu ir ta pačia gatve, bet jaučiuosi kur kas saugiau. Žinau, ką turėčiau daryti atsidūrus netikėtoje situacijoje. Ilga Wing Tsun praktika man padėjo atsikratyti įvairių baimių, pakeitė mano požiūrį į gyvenimą.”

Ačiū šiai merginai, drįsusiai pasidalinti savo patirtimi. Tiesą sakant, tai mane sukrėtė. Iki šiol nebuvau susimąstęs, ką aš daryčiau atsidūręs panašioje situacijoje. Dabar jau žinau.
Šiandien tiek. Einu toliau dirbti ir susitiksime šiandienos treniruotėje!

Misteris Wing Tsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *