fbpx

Eilinė neeilinė treniruotė


 
   Pradžia » Blog » Eilinė neeilinė treniruotė
  • 2015-12-17

12544256_1086331864720579_1765716880_oMetų Wing Tsun KungFu kontrastu vainikuoju vakarykštę treniruotę Kauno centro klube: lauke – šaltis, o treniruotėje – karštis, prakaitas ir degančios akys!

Vakar teko patirti ką reiškia treniruotė su Si-Fu Linu Gudonavičiumi (neskaitant mūsų pažinties didžiojo meistro Maday Norbert seminare). Po Si-Fu Lino Gudonavičiaus treniruotės supratau – noriu ir galiu padaryti šimtą kartų daugiau nei esu pasiekęs dabar! Ir padarysiu!

Mačiau kaip kiti išeina vos vilkdami kojas, o akys dega Wing Tsun’u. Štai ką aš vadinu išsikrovimu po varginančios darbo dienos: visas nuovargis, informacinis triukšmas ir nepasisekę darbai liko kažkur ten, salėje, o aš – kaip naujas!

Dažnai sulaukiu draugų klausimų: kam man to reikia, ar tai veiksminga ir ar apskritai kam nors gali būti naudinga? Suprantu, kad nusistovėjusios nuomonės nepakeisiu vien savo užsidegimu. Tam, kad suprastum šio kovos meno efektyvumą, reikia ateiti į treniruotes. Ne vieną, ne du ir ne tris kartus. Reikia eiti nuolat ir ieškoti čia savęs. Laikui bėgant ir stebint aplinką imi suprasti, kokioje vietose esi:

  • Greiti ir savo darbui atsidavę meistrai. Šimtą kartų už Tave greitesni ir stipresni. Autoritetingi pavyzdžiai. Tikri mokytojai.
  • Gerų žmonių kompanija. „Wing Tsun KungFu – kovos menas geriems žmonėms“ – sako jie. O aš galvoju: geri jūs buvot visada, bet geresnius Jus padarė būtent buvimas čia. Ir mane tai daro geresnį. Įdomesnį. Išskirtinį.

njŠeštadienį kartu su daugeliu savo Wing Tsun KungFu kolegų keliaujame į instruktorių kursus ir vakarienę. Tegul prasideda šventės – juk įdomu! Girdėjau, kad vakarienėje dalyvaus svečias iš Kinijos, kuris pademonstruos mums kažkokią programą. Niekada nesu bendravęs su šios tautybės žmogumi ir man be galo įdomu labiau suprasti jų šalies kultūrą bei tradicijas.

Iki susitikimo šeštadienį!

-Misteris WingTsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *