fbpx

Dienos aktualijos ir 3 ateities tikslai


 
   Pradžia » Blog » Dienos aktualijos ir 3 ateities tikslai
  • 2015-11-30

naJThWup_DJqmPo_Uluvv81WieP4nsFKJjb-RsJdOD4LAYspNJau seniai čia rašiau – vis laiko trūksta, vis svarbesnių reikalų atsiranda, vis mūza neaplanko. Kai nėra didelio noro, visada randi pasiteisinimą.. Bet iš tikrųjų tai nuotaikos geros – pirmasis sniegas, pirmasis šaltukas, nuotaikos vis labiau šventinės.. Bet ne ateinančiai žiemai noriu skirti šį įrašą, o pranešti, kad aš vis dar egzistuoju, kad nedėjau į krūmus po pirmųjų savaičių!

 

Po pirmojo mėnesio jaučiu kaip vis labiau įsilieju į Wing Tsun’o bendruomenę, treniruotėse jaučiuosi vis laisviau, fiziniai krūviai po truputį didėja. Pagaliau galiu pasakyti, kad supratau SU NIM TAU esmę ir vis geriau sekasi tobulinti šią „Mažąją idėją”. Žinoma, kad galėčiau galutinai pasakyti, kad moku šią techniką ir galiu ją panaudoti praktikoje, reikia dar daug treniruočių, bet aš jaučiu – esu teisingame kelyje.

O šiandien susimąsčiau kaip galėčiau save motyvuoti ateičiai, kaip neprarasti užsidegimo praktikuotis Wing Tsun toliau. Reikia tikslo!

Taigi, išsikėliau net kelis:

jbiP4r3gJ1LGrS4V9P65K_Bq5HNzplSqbxlLfBsbO-oLAYspN

Didysis Si-Kung seminaras – dalyvavau ir aš!

1. Iki Naujųjų metų pagaliau įsigyti patogius naujus sportinius batelius. Kaip atėjau taip ir likau su senaisiais, kurie truputį spaudžia, o ir metų skaičiuoja jau ne vieną – gal kokius 7! Gėda man. Bet pasižadėjau – negailėsiu pinigų, nusipirksiu pačius geriausius.

2. Nusipirkti narystę 3 mėnesiams su “Drakono išmintis naujiesiems metams” akcija. Taip neišsisuksiu nuo tingumo ir priversiu save nenutraukti savo treniruočių ciklo, kurį taip sėkmingai pradėjau. Be to, žinoma, nemažai sutaupysiu – tebūnie tai kalėdinė dovana sau pačiam.

3. Būti aktyvesniam! Vis matau, kaip Facebook’e BWTA dalinasi pranešimais užpildyti įvairias apklausas, kviečia į arbatos gėrimo ceremoniją, kviečia lankytis, domėtis ir t.t. O mane vis tingulys aplanko. Suprantu, kad patys turėtume būti aktyvesni, o ne laukti kaip stebuklingai Wing Tsun taps tobula bendruomene. Todėl ir pasistengsiu labiau įsitraukti į „potreniruotinę” Wing Tsun veiklą.

Pradžiai tikslų pakankamai. Gal jais įkvėpsiu kokį Wing Tsun kovotoją irgi užrašyti savo siekius? O gal kas nors prisijungs prie manęs ir galėsim tikslus įgyvendinti kartu?

Misteris Wing Tsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *