fbpx

Vargšas ar turtuolis – pasirenkame patys


 
   Pradžia » Blog » Vargšas ar turtuolis – pasirenkame patys
  • 2016-02-02

stovyklaVakar treniruotėje buvau beveik pasiekęs Bruce Lee greitį ir jėgą! Na gerai, dar tikrai daug iki jo lygio trūksta, tačiau galiu pasigirti, kad maksimaliu greičiu atlikau 1000 grandininių smūgių abejomis rankomis! Tuo tarpu, kai pirmą kartą reikėjo atlikti 200 smūgių, jau po pirmo šimto jaučiau kaip mano raumenys susitraukia ir motyvacija silpsta. Jaučiuosi pasiekęs tikrai nemažai, nuo pirmos treniruotės padaręs didelį šuolį į priekį ir tikrai nežadu čia sustoti! Po intensyvios, nerealiai smagios treniruotės išgirdau solidžių vyrų „pletkus” apie treniruočių kainą. Taigi šiandien nebūsiu kuklus ir pakalbėsiu apie pinigus.

Prieš keletą dienų naršydamas internete vienoje užsienio kovos menų svetainėje radau tai, apie ką daugelis kalba, galvoja ir dažnai skundžiasi. Tik šį kartą apie tai iš kitos pusės.

Viskas prasideda nuo mūsų minčių ir realizuojasi mūsų gyvenimuose. Turtingu žmogumi visų pirmiausia reikia norėti būti ir nesielgti lyg vargšui. Dalinuosi mintimis, kuo gi pasireiškia „vargšo mąstymas”:

  • Įpratimas gailėti savęs, kalbant apie savo „vargus ir nelaimes” bei kaltinant kitus dėl savo problemų;
  • Įpratimas aptarinėti ir žeminti „už nugaros” pasiekusius finansinę gerovę;
  • Įpratimas taupyti tobulėjimo, išsilavinimo bei kelionių sąskaita;
  • Įpratimas nedelsiant išleisti „perteklinius” pinigus, tik jiems atsiradus;
  • Įpratimas viską vertinti ir matuoti pinigais bei dažnai dejuoti, kad tai „ne pagal mano kišenę”;
  • Įpratimas leisti pinigus vien dėl nuotaikos pagerinimo, pakilimo kitų akyse, nuobodulio išsklaidymo;
  • Įpratimas gyventi prabangiai ir išleisti daugiau nei uždirbama;
  • Įpratimas ieškoti gerai apmokamo darbo, o ne mėgstamos veiklos.

Nenoriu būti pesimistas, nemanau, kad tokių žmonių yra daug, tačiau tiems, kurie atsisako savo mėgstamos veiklos dėl to, jog negali sau to leisti, rekomenduočiau dar kartą perskaityti „vargšo apmąstymus”. Kartais jau taip atsitinka, kad gyvenime svarbiausi dalykai tampa ne tie, kurie turėtų užimti pirmąsias vietas prioritetų sąraše. Juk per visą gyvenimą taip atsitinka tikriausiai kiekvienam iš mūsų. Taigi tik primenu, kad nuolatinis mėgstamas užsiėmimas yra vienas svarbiausių žmogaus saviraiškos būdų.

Noriu pasakyti, kad hobio turėjimas gali į gyvenimą atnešti labai daug spalvų, labai daug galimybių ir labai daug geros energijos! Nesvarbu, ar visada norėjai išmokti šokti, plaukti, dainuoti ar praktikuoti Wing Tsun Kung Fu kovos meną. Svarbiausia atsiduoti tai veiklai, į kurias krypsta Jūsų svajonės. Pinigai šioje vietoje yra mažiausiai, ką jūs galite už tai sumokėti. Mokėkite už tai ir savo meile, entuziazmu ir gerumu – tuomet pajusite, kaip keičiasi jūsų ir aplinkinių požiūris.

O aš einu toliau treniruotis ir mėgautis Wing Tsun Kung Fu kovos menu – tam niekada nepritrūksiu nei energijos, nei pinigų.

-Misteris WingTsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *