fbpx

Kas iš tikrųjų yra Wing Tsun bendruomenė?


 
   Pradžia » Blog » Kas iš tikrųjų yra Wing Tsun bendruomenė?
  • 2016-02-17

thumb

Seniai rašiau blog’e, bet ne todėl, kad neturėjau ką pasakyti ar tingėjau. Nerašiau, nes norėjau pirma subrandinti savo mintis, o tada jau perteikti jums žinutę su visa savo minčių galia. Ir štai artėjant pavasariui ir vis dažniau pašviečiant saulei, o tuo pačiu gerėjant nuotaikoms, norisi pakalbėti apie… save :) O tiksliau – apie Wing Tsun Kung Fu bendruomenę, kuriai priklausau nuo pirmos savo treniruotės! Taigi šiandien viskas apie bendruomenes: kuo vertinga joms priklausyti ir kuo gi išskirtinė mūsų – Wing Tsun Kung Fu šeima.

Bendrystė – žmogaus prigimtis?

Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė, kuri, pasak mokslininkų, visuomet kažkam priklausė. Pasak psichologo Abrahamo Maslow, priklausymas grupei – vienas iš esminių žmogaus poreikių, kurio nepatenkinęs žmogus jaučiasi nesaugus, pasimetęs, jam sunku suvokti, kas jis yra. Paprastai pasakius, žmogui reikia jausti, jog jis nėra vienas. Tam ir yra kuriamos įvairios sąjungos, asociacijos arba bendruomenės, kaip pavyzdžiui – mūsų Wing Tsun Kung Fu.

Kuo išskirtinė Wing Tsun KungFu bendruomenė?

Wing Tsun bendruomenei priklauso ne tik labai skirtingo amžiaus, bet ir skirtingos gyvenimo patirties pasisėmę įdomūs žmonės, kurie nepaisant to visada yra lygiaverčiai. Kadangi Wing Tsun kovos meno ir kinų filosofijos pagrindas yra pagarba, todėl tai ir yra kertinis akmuo mūsų bendruomenėje. Čia visada sulauksi pagalbos ir patarimo, sulauksi motyvuojančio ir skatinančio žodžio, kai nebus lengva. Šią bendruomenę drąsiai vadinu tvirta Wing Tsun šeima.

Kodėl verta priklausyti bendruomenei?

Wing Tsun Kung Fu bendruomenėje svarbiausia pagarba ir pagalba vienas kitam

Wing Tsun Kung Fu bendruomenėje svarbiausia pagarba ir pagalba vienas kitam

Man tai reiškia tvirtą “mes”. Ir to “mes” turėjimas vienija, tvirtina ir skatina tobulėti. Tai motyvuoja. Manau, kad tai ypač svarbu jaunimui, kuris ateina treniruotis. Pastebėjau, kad jaunas žmogus dažnai atėjęs į treniruotes dar ieško savęs, formuoja savo pasaulėžiūra. Toks žmogus, patekęs į Wing Tsun bendruomenės būrį dažnai jau po kelių mėnesių ima suprasti tikrąsias vertybes, teisingą požiūrį į gyvenimą, į aplinką ir į save patį. Mūsų bendruomenėje yra daug sėkmingų žmonių: teisininkai, fotografai, verslininkai, menininkai, politikai bei kiti, kurie dalinasi savo sėkme ir taip padeda mūsų bendruomenei tobulėti. Tame tarpe ir man. Aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę juos pažinti. Tai neįkainojama mano gyvenimo patirtis. Tikiuosi, kad savo pamąstymais bendruomenės vertę kuriu ir aš!

Misteris WingTsun’as

Komentaras įraše “Kas iš tikrųjų yra Wing Tsun bendruomenė?

  1. Jaylen sako:

    Good article. It’s very unfortunate that over the last one decade, the travel industry has had to deal with terrorism, SARS, tsunamis, bird flu virus, swine flu, along with the first ever true global economic depression. Through everything the industry has proven to be sturdy, resilient and dynamic, acquiring new solutions to deal with trouble. There are usually fresh copmcilations and chance to which the field must yet again adapt and behave.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *