fbpx

Si-Kung Maday Norbert seminaras: atėjau, pamačiau. Ir daugiau!


 
   Pradžia » Blog » Si-Kung Maday Norbert seminaras: atėjau, pamačiau. Ir daugiau!
  • 2015-11-23

12295798_10203919239341475_1700159920_oDidysis seminaras su Si-Kung Maday Norbert man buvo tikrai laukiamas įvykis. Visų pirma – aš net nenutuokiau, kas manęs ten laukia, nežinojau, ar būsiu lėtesnis ar greitesnis už kitus, neįsivaizdavau, kaip viskas vyks. Daug girdėjau apie buvusius seminarus ir vasaros stovyklas, bet kaip sakoma: „geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“. Greičiausiai tai ir buvo pagrindinė varomoji jėga – smalsumas.

Pirmąją seminaro dieną gavau kortelę. „Įdomu“ – pagalvojau, bus kaip įrodymas, kad „iš aš čia buvau!”.

Neslėpsiu, kad mano įsivaizdavimas ir realybė gerokai prasilenkė, bet tik gerąja prasme. Nesuvokiau šio renginio mąsto ir svarbumo visiems tiems, kurie čia ateina jau nebe pirmą kartą. Supratau, kad daugeliui tai lyg mokymąsi apibendrinantis renginys, kai gali pamatuoti savo žinias ir jėgas, kai gali mokytis iš kitų ir tapti kažko tikrai didelio dalimi.

Beje, seminare dalyvavo beveik 70 žmonių. Į jį atvyko kitų Lietuvos klubų nariai taip pat ir Latvijos bei Estijos klubų nariai bei instruktoriai. Wing Tsun stipriai vienija. Mokytojo Maday Norbert mokymai, greičiausiai, dar labiau.

Buvo daug dalykų kurie mane stebino:

  1. Žmonių kiekis ir įvairovė. Vyrai, moterys, merginos, vaikai… (o tikėjausi grupelės tam pasišventusių vyrų);
  2. Mokytojas Maday Norbert. Jo greitis, stiprūs ir užtikrinti veiksmai.
  3. Dalyvių susidomėjimas ir toks paprastas, žmogiškas noras mokytis vieniems iš kitų. Instruktorių bendravimas su mokiniais ir tarpusavyje.
  4. Ir, žinoma, nustebino tai, kaip greitai ir su kokiu susidomėjimu mokytis galiu aš. Beje, po seminaro jaučiuosi tapęs visaverte šios bendruomenės dalimi. Dabar visi turime bendrą patirtį.

Seminaro metu buvo skirtas laikas, kada visi galėjome pasikalbėti su mokytoju – užduoti jam klausimus, susijusius su kovos menu. Pats klausimų neturėjau, tačiau pasiklausyti buvo įdomu. Visų klausimai buvo labai specifiniai – akivaizdu, kad besipraktikuojat Wing Tsun KungFu kovos meną kiekvienas susiduria su kokia nors kliūtimi. Visi mes tokie pat. Buvo įdomu pasiklausyti ir išgirsti atsakymus – galbūt ateityje man tai pravers.

Kol kas neaišku, kada planuojamas kitas seminaras ar mokytojo apsilankymas. Bet manau, kad užsikabinau ilgam laikui. Tai įdomu, čia viskas kitaip, tačiau kiekveina diena, praleista treniruotėsė tampa vis vertingesnė. Pakalbinsiu draugus, gal šia liga užsikrės ir kiti? :)

Misteris Wing Tsun‘as

Komentaras įraše “Si-Kung Maday Norbert seminaras: atėjau, pamačiau. Ir daugiau!

  1. Dreama sako:

    Damn, I wish I could think of sonemhitg smart like that!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *