fbpx

7 priežastys, kodėl verta eiti į Maday Norbert seminarą


 
   Pradžia » Blog » 7 priežastys, kodėl verta eiti į Maday Norbert seminarą
  • 2015-11-18

035Prieš porą dienų panaršius Wing Tsun’o facebook paskyroje radau vaizdo įrašą, kuris sujaukė mano mintis apie Didžiojo meistro Maday Norbert seminarą. Klausimų gausa nedavė man ramybės, todėl šiandien nusprendžiau išsiaiškinti kaip, kas ir kodėl. Išskyriau 7 priežastis, kurios atsakė į mano klausimą ar vertą eiti į seminarą… Savo įžvalgomis dalinuosi su jumis.

 

1. Geriau viena kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti

Vakar kalbėjau su savo instruktoriumi, kuris pasakė: “Patirtis, kurią gauni per dviejų dienų seminarą, prilygsta 12-ai treniruočių!”. Tai jau buvau girdėjęs. S
eminare bus 6 valandos praktikos, kurią, treniruodamasis įprastai, gaučiau maždaug per 2 mėnesius. Per treniruotes iš Wing Tsun’o mokinių prisiklausiau ir daugiau atsiliepimų – visi, kurie buvo seminare, dalinosi gerais įspūdžiais.

2. Svarbiausias Wing Tsun tikslas – nuolatinis tobulėjimas

Wing Tsun KungFu kovos mene yra svarbus nuolatinis tobulėjimas. Esu girdėjęs, kad instruktorius Wing Tsun yra sulyginęs su karjera. Norint pasiekti gerų rezultatų privalai turėti tikslą ir nuolat tobulėti, laiptelis po laiptelio kopti aukštyn. Seminaras man atrodo didelis žingsnis priekin, per trumpą laiką pasiektas geras rezultatas.

3. Kovos menas, turintis tradicijas

Jau esu rašęs, kad Wing Tsun KungFu išskirtinis savo tradicijomis. Tai kovos menas, atsiradęs ne gatvėje ir ne
Youtube, kaip dabar populiaru. Wing Tsun KungFu daug metų buvo perduodamas vieno Wing Tsun KungFu meistro kitam meistrui, išskirtinai pasirinktiems žmonėms, kurie savo žinias sugebėdavo išsaugoti, ištobulinti ir perduoti vėl. Šiame seminare ir aš turėsiu galimybę pajausti kaip vertybės ir tradicijos perduodamos šiai Wing Tsun’o kartai.

4. Galimybė susipažinti su bendraminčiais

30aa

Si-Kung Maday Norbert

Instruktorius per Wing Tsun treniruotes dažnai akcentuoja, kaip svarbu yra bendruomeniškumas, kaip turime vienas
kitą palaikyti. Didžiajame seminare susirinks Wing Tsun meistrai ir mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų, įvairių šalių. Bus galimybė išgirsti kitų asmeninę patirtį ir pasidalinti savąja.

5. Lygį patvirtinantis dokumentas

Pasirodė labai svarbu, kad Maday Norbert seminare bus galima laikyti egzaminą ir gauti savo asmeninį lygįpatvirtinantį dokumentą. Vyks bandomieji ir tikri egzaminai, o tie, kurie nepanorės jo laikyti – galės tiesiog stebėti kaip tai daro kiti. Šis gautas sertifikatas įrodymas ne tik sau pačiam – tai visame pasaulyje galiojantis dokumentas.

6. Klausimai Didžiajam meistrui

Mane iš anksto perspėjo, kad turėsiu ypatingą galimybę – visus kilusius klausimus užduoti pačiam Didžiajam meistrui. Negalvojau, kad taip greitai įsiliesiu į šių kovos menų veiklą ir kad man taps taip svarbu pamatyti ir pabendrauti su Si-Kung Maday Norbert. Kita vertus, galbūt kiti dalyviai užduos tokius klausimus, apie kuriuos niekada nepagalvojau, bet jie bus labai naudingi.

7. Malonumas

Supratau, kad galiu jaustis ramiai, nes viso seminaro metu bus mano instruktorius, kuris, esant reikalui, man padės. Šis seminaras nebus kažkoks didžiulis mano gyvenimo išbandymas – tai bus tik didžiulė mano gyvenimo patirtis. Taip pat nesvarbu ar ten eini kaip naujokas, ar kaip profesionalas, nes veiklos ten bus kiekvienam. Seminare bus pasakojama istorija ir atliekami praktiniai užsiėmimai. Supratau svarbiausia – laukti ne išbandymo, o naujų galimybių.

Iki susitikimo seminare!

Misteris WingTsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *