fbpx

Naujokas Maday Norbert seminare – ką ten veikti?


 
   Pradžia » Blog » Naujokas Maday Norbert seminare – ką ten veikti?
  • 2015-11-16

maxresdefaultŠiandien užėjau į Wing Tsun KungFu facebook’o paskyrą ir pamačiau paskutinį kvietimą registruotis į seminarą bei įkeltą vaizdo klipą iš buvusio Maday Norbert seminaro Vroclave 2014 metais. Peržiūrėjau… Ir supratau, kad nieko nesupratau… Viskas atrodė daug profesionaliau, nei prieš tai įsivaizdavau.

 

Klausiau savęs, o ką aš, būdamas visiškas naujokas, ten veiksiu? Si-Kung’as Maday Norbert atrodo nuostabus, bet vaizdo įraše matau grupinius užsiėmimus – kas tai? Nors aš galiu pasigirti – per kelias treniruotes išmokau taisyklingai stovėti ir sparčiai mokausi gintis rankomis, bet tik tiek. Mano lygis dar tik pradedančiojo. Kaip man ten seksis įsilieti į visą būrį Wing Tsun’o pažengusių kovotojų? Nors žinau, kad eisiu ne vienas, o su smagiu mūsų treniruočių būriu, bet nerimas vis tiek išlieka. Nesakau, kad to nelaukiu– tiesiog darosi vis smalsiau ir smalsiau su kokiais išbandymais teks susidurti.

debreczyn-sikung-szel-gabor

Si-Kung Maday Norbert – 9 lygio meistras.

Ar Maday Norbert mokins mus technikos, ar pasakos šio kovos meno istoriją, gal pasidalins mintimis nuo ko pradėjo Jis ir kaip Jam sekėsi tobulėti šiame kelyje? Ar tai atrodys kaip savigynos kursas, ar bus parodomųjų kovų? Kaip su šiuo žmogumi bendraus kiti (jaučiu nepaprastą pagarbą šiam žmogui iš kitų Wing Tsun’o narių)? Iš pasakojimų supratau, kad ten dalyvauja labai daug žmonių. Tai kaip mums visiems seksis treniruotis vienoje vietoje, būnant skirtingų meistriškumo lygių?

Tas įrašas man ne tik sustiprino susižavėjimą Wing Tsun KungFu kovos menais, bet ir sukėlė daugybę klausimų – ko išmoksiu Didžiajame seminare ir kokiems išbandymams nusiteikti. Nors kita vertus, vien pamatyti ir mokytis iš Si-Kung Maday Norbert – tiek daug pasiekusio žmogaus – man bus didžiausia garbė ir didelis žingsnis į priekį savo asmeniniame Wing Tsun’o kelyje. Kol įkvėpimas neišblėso, einu ieškoti atsakymų. Kai juos rasiu, būtinai pasidalinsiu ir su jumis.

-Misteris Wing Tsun’as

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *