fbpx

Apie ta pačia kalba kalbančius Wing Tsun KungFu entuziastus


 
   Pradžia » Blog » Apie ta pačia kalba kalbančius Wing Tsun KungFu entuziastus
  • 2016-03-23

IMG_9006Wing Tsun KungFu kovos menas – ne tik eilinės treniruotės ar fizinis aktyvumas, skatinant išsaugoti sveikatą ir ilgą bei laimingą gyvenimą. Kiekvienas, treniruotes lankęs bent mėnesį, pasakys, kad Wing Tsun KungFu – tai filosofija ir gyvenimo būdas, o paskutiniu metu pradėjau galvoti, kad tai – dar ir universali kalba, padedanti suprasti svečius ir draugus iš kitų šalių.

Niekam ne paslaptis, kad Si-Fu Linas Gudonavičius, dažnai treniruotes vedantis Kauno centro klube, savo patirtimi dalijasi ne tik su kauniečiais, bet ir su kitų Lietuvos ir Baltijos šalių Wing Tsun KungFu entuziastais.

Pastebėjau, kad artimiausias seminaras, kuri ves meistras bus balandžio 1-ąją dieną Rygoje, Latvijoje. Si-Fu Linas Gudonavičius ves seminarą visiems Rygos klubų Wing Tsun KungFu entuziastams, o su kai kuriais iš jų galbūt man teks garbė susitikti per Si-Kung Maday Norbert seminarą Vilniuje (kuriame tikrai dalyvausiu!).

Puikiai žinau, kad čia atrasiu ir gerų draugų bei įdomių pažinčių. Treniruotėse ir seminaruose ne kartą teko pastebėti, kaip žmonės, gyvenantys skirtingose šalyse, matantys vienas kitą pirmą kartą ir galbūt net nesuprasdami vienas kito kalbos, supranta tai, ką nori pasakyti vienas kitam vien iš veiksmų . Būtent dėl to mintyse kilo apibūdinimas “Wing Tsun – universali kalba”.

Wing Tsun kovos menas vienija ir suburia žmones bendram tikslui. Kartais jam nereikia net žodžių, užtenka bendro darbo ir pastangų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *