Atvirų durų vakarai Wing Tsun KungFu klubuose


 
   Pradžia » Atvirų durų vakarai Wing Tsun KungFu klubuose
ATVIRI VAKARAI MIESTUOSE
  • 2018-09-03

Atkeliavęs kalendorinis ruduo su savimi atsineša naujas veiklas, būrelius, užsiėmimus… Galbūt jau kažkas yra girdėjęs apie kinų kovos meną, kuris buvo išrastas moters dar prieš 350 metų ir pasižymi savo sistema bei grandininių ir žaibiškų smūgių principais.. O galbūt kažkas Wing Tsun žino iš visiems gerai žinomų filmų, kuriuose šį kovos meną neretai atvaizduoja garsioji žvaigždė Bruce Lee. O gal visiškai nežinote apie šį kovos meną? Kad ir kaip bebūtų kviečiame visus smalsius, kovos menais besidominčius ir iniciatyvius žmones užsukti į ATVIRŲ DURŲ VAKARUS Wing Tsun KungFu klubuose visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Atvirų durų vakarai klubuose – puiki galimybė susipažinti  su kinų kovos meno kultūra ir tradicijomis, išgirsti apie Wing Tsun KungFu iš patyrusių ir kvalifikuotų instruktorių, sužinoti plačiau apie esamas treniruočių programas bei pabendrauti drauge su kitais, šiuo kovos menu besidominčiais žmonėmis. Galbūt tai taps būtent ta veikla, kuri užvaldys Jūsų laisvalaikį du kartus per savaitę vakarais ir nepaleis minčių kitomis dienomis, trauks grįžti, išmokti ir pažinti?

Atvirų durų vakaruose gausite ne tik teorinės informacijos, bet ir galėsite išbandyti save praktiškai bei įvertinti  savo sugebėjimus šiame kovos mene. Pirmosios treniruotės metu pažinsite Wing Tsun KungFu, išbandysite keletą kovos meno pratimų ir pažadame Jums, įsimylėsite Wing Tsun visam likusiam gyvenimui!

Norime Jums priminti, jog mūsų klubuose aktyviai vykdomos šios programos:

  1. Specialūs savigynos kursai kodiniu pavadinimu A.R.M.O.R. – bazinė programa pradedantiesiems;
  2. Wing Tsun – kinų kovos menų treniruotės suaugusiems (moterims ir vyrams);
  3. Wing Tsun – kinų kovos menų treniruotės vaikams;
  4. Arbatos gėrimo ceremonijos esamiems ir būsimiems klubo nariams;
  5. Kovos menų kursai aktyviems Wing Tsun bendruomenės nariams;
  6. Vasaros stovyklos su aukščiausio lygio meistrais;
  7. Intensyvūs kursai, vykstantys ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Vengrijoje, Lenkijoje bei Ukrainoje!

Vis dar dvejojate ir nežinote, ką daryti? Mes Jums sakome – ateikite, pabandykite ir tuomet galėsite apsispręsti, ką daryti!

Su visais jau greitai susitiksime ATVIRŲ DURŲ VAKARUOSE Tavo mieste:

VILNIUJE

Rugsėjo 11 ir 13 dienomis, 19:30 – 21.00 val., VILNIAUS CENTRO KLUBAS. Studentų g. 39, Lietuvos Edukologijos universitetas, sporto klubas „D’Atlantis“, aerobikos salė.

Rugsėjo 10 ir 12 dienomis, 19:00 – 20:30 val., VILNIAUS ŠEŠKINĖS – FABIJONIŠKIŲ KLUBAS. S. Stanevičiaus g. 25, Stanevičiaus vidurinė mokykla, mažoji sporto salė.

Rugsėjo 12 ir 14 dienomis, 19:00 – 20:30 val., VILNIAUS ANTAKALNIO – ŽIRMŪNŲ KLUBAS. Antakalnio g. 54, Vilnius, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, mažoji sporto salė.


KAUNE

Rugsėjo 6 ir 10 dienomis, 18:00 – 19:30 val, KAUNO CENTRO KLUBAS. Miško g. 3, Kauno centro sporto mokykla, I aukštas.

Rugsėjo 11 ir 13 dienomis, 19:30 -21:00 val., KAUNO DAINAVOS RAJONO KLUBAS. Studentų g. 71, Studentų bendrabutis.

Rugsėjo 10 ir 13 dienomis, 18:00 – 19:30 val., KAUNO ŠILAINIŲ RAJONO KLUBAS. Baltų pr. 51, Santaros gimnazija, 136 kab.


ŠIAULIUOSE

Rugsėjo 10 ir 12 dienomis, 19:30 – 21:00 val., ŠIAULIŲ CENTRO KLUBAS. Rūdės g. 27F, II aukštas (priešais centrinę Maximą).


PANEVĖŽYJE

Rugsėjo 6 ir 10 dienomis, 18:30 – 20:00val., PANEVĖŽIO CENTRO KLUBAS. Pušaloto g. 214, Panevėžys. II aukšto sporto salė.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Atvyk į atvirų durų vakarą, nepamiršk sportinės aprangos, išbandyk ir prisijunk prie Wing Tsun KungFu šeimos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *