fbpx

Virtuali arbatos gėrimo ceremonija su Si-Fu Linu Gudonavičiumi


 
   Pradžia » Virtuali arbatos gėrimo ceremonija su Si-Fu Linu Gudonavičiumi
Arbatos ceremonija
  • 2020-04-06

Viena seniausių ir gerbiamiausių kinų tradicijų – arbatos gėrimo ceremonija, kuri laikoma kaip itin reikšminga kinų kultūros dalis. Arbatos gėrimo ceremonijos istorija siekia jau daugiau nei kelis tūkstančius metų, tačiau nepakitusi išliko reikšminga iki pat šių dienų.

Šiandien, kuomet Wing Tsun KungFu klubai Lietuvoje nedirba, vis dar siaučia karantinas, na, o savaitgalį artėja šv. Velykos, kviečiame savo bendruomenės narius į virtualią arbatos gėrimo vakaronę, kurios metu galėsime pasikalbėti apie Wing Tsun naujienas, esamą situaciją bei patirinėti Jums rūpimus klausimus, kuriuos atsakys pats Si-Fu Linas Gudonavičius.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, prisijungti ir pasiruošti klausimų, kurie yra aktualūs Jums.

Arbatos gėrimo ceremonija vyks per programėlę ZOOM.US (https://zoom.us/j/512839343) prisijunkite į pokalbį paspaudę nuorodą bei įsiinstaliavę prašomą aplikaciją. Prašome prisijungti visų anksčiau, kad atkeliavus arbatos gėrimo ceremonijos laikui visi būtumėte pasiruošę.

Na, o dabar pasižymėkite: pirmoji virtuali arbatos gėrimo ceremonija su Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos šeima planuojama balandžio 9 dieną (ketvirtadienį) 19:00 val.

Ruošiamės arbatos ir visi pasimatome jau ketvirtadienį – kaip tik bus proga pasikalbėti ir apie ONLINE treniruotes bei galimą kitokį jų formatą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *