fbpx

Informacija dėl artėjančių suplanuotų Leung Ting Wing Tsun KungFu renginių


 
   Pradžia » Informacija dėl artėjančių suplanuotų Leung Ting Wing Tsun KungFu renginių
Si-Kung seminaras Kaune_2020_pavasaris--Atšaukimas
  • 2020-04-29

DĖMESIO! Norime visus informuoti, jog numatytas Leung Ting Wing Tsun KungFu seminaras su Si-Kung Maday Norbert Kaune yra atšaukiamas, kadangi karantinas mūsų šalyje vis dar paskelbtas, o sportinė veikla uždarose patalpose pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra negalima.

Tikimės, jog vasaros planų karantinas ir koronavirusinė situacija nepakeis, tad visi kartu galėsime susitikti Leung Ting Wing Tsun KungFu vasaros stovykloje Kaune, kuri numatyta liepos 21 – 25 dienomis. Apie stovyklos dalyvavimo galimybes ir kainas galite sužinoti pas savo klubo instruktorių.

Taip pat, visus išsiilgusius treniruočių norime pradžiuginti ir naujais, tikimės, artėjančiais renginiais. Gegužės 24 dieną planuojami Si-Fu Lino Gudonavičiaus kursai Kaune.

Na, o birželio mėnesį planuojami ir Si-Fu seminarai Kaune ir Klaipėdoje – tikslesnės datos bus paskelbtos vėliau. Dėl numatomų renginių platesnės informacijos taip pat teiraukitės pas klubo instruktorius.

Renginiai numatomi, ei karantinas bus pasibaigęs, o sportinė veikla uždarose patalpose bus leidžiama pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Visą informaciją sekite mūsų tinklalapyje www.WT.lt ir socialiniame tinkle Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *