fbpx

Šventinis Wing Tsun KungFu seminaras ir Kalėdinė 2022-ųjų padėkos vakarienė


 
   Pradžia » Šventinis Wing Tsun KungFu seminaras ir Kalėdinė 2022-ųjų padėkos vakarienė
Untitled-1
  • 2022-11-29

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija dėkoja už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Tik Jūsų visų dėka mes esame tokia stipri bendruomenė, tokia tvirta šeima, tokia stipri Asociacija. Tik Jūsų pasitikėjimas, užsispyrimas ir valia – mus skatina tobulėti, augti ir siekti tolimesnių tikslų!

Džiaugiamės įsisukę į švenčių laukimo sukūrį ir norime toliau tęsti savo tradicijas, todėl artėjant didžiosioms metų šventėms ir vėl visus Wing Tsun KungFu bendruomenės narius kviečiame į tradiciją tapusį šventinį instruktorių ir mokinių seminarą bei vakare vyksiančią Kalėdinę Padėkos vakarienę.

Gruodžio 18 dieną (sekmadienį) 10-14 valandomis vyks šventinis instruktorių ir mokinių seminaras, į kuriuos yra kviečiami visų klubų nariai. Susitikime visi paskutinei bendrai šiųmetinei treniruotei – ne tik gerai praleisti laiką, bet dar kartą pasitreniruoti bei pasimokyti iš savo bendraminčių ir meistrų.

Po kursų, 17:00 valandą organizuojama Kalėdinė padėkos vakarienė, kuri vyks Floros simfonijoje (adresu Jonavos g. 214). Visus Wing Tsun KungFu klubų narius kviečiame susėsti prie bendro stalo ir drauge po intensyvių kursų pavakarieniauti, prisiminti dar vienus sėkmingus bendruomenės metus bei aptarti artėjančius 2023-ųjų metų planus!

Vakarienės metu bus aptariami šių metų asociacijos ir klubų pasiekimai bei kitų metų tikslai kartu su uždaviniais. Kiekvienas turės galimybę pasidalinti savo asmenine patirtimi Wing Tsun KungFu kelyje.

Visus maloniai kviečiame jaukiai praleisti vakarą, pajusti artėjančių švenčių nuotaiką bei pasidalinti savo mintimis bei pasiūlymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *