fbpx

Meilės dienos proga – nuolaida mėnesio narystei Wing Tsun KungFu klubuose


 
   Pradžia » Meilės dienos proga – nuolaida mėnesio narystei Wing Tsun KungFu klubuose
meilės dienos pasiūlymas
  • 2023-02-14

Vasaris –  meilės mėnuo, atnešantis kartu su savimi meilę mamai, tėčiui,  dukrai, sūnui,  vyrui, žmonai, draugui ar netgi tėvynei, valstybei, savo šaliai.  Atkeliaujanti kalendorinė žiemos pabaiga kartu su vasario mėnesiu atsineša vasario 14-ąją – Šv. Valentino dieną, o taip pat vieną svarbiausių valstybingumo dienai paminėti švenčių – vasario 16-ąją. Taigi, meilė, bet kokiu pavidalu greta esantiems ir artimiems žmonėms sklando tiesiog ore.

Meilės dienos proga Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija nori išreikšti savo meilę esamiems ir būsimiems nariams ir turi ypatingą pasiūlymą – 10 eur nuolaida antrąjai mėnesio narystei pasirinktame Wing Tsun KungFu klube. 

Atvykite į bet kurį Wing Tsun KungFu klubą Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje,  atsiveskite mylimąjį (-ąją), šeimos narį ar bet kurį žmogų, kurį mylite, įsigykite dvi mėnesio trukmės narystes Wing Tsun KungFu treniruotėms sau ir savo mylimam žmogui, o jau gaukite 10 eur nuolaidą pasirinktai vienai mėnesio narystei!

Taip pat akcija galioja ir esamiems nariams į klubą pakvietus savo draugą, draugę, mamą, ar kaimyną – suteikiama 10 eur nuolaida pasirinktai narystei, arba po 5 eur nuolaida abiems narystėms.

Išskirtinis pasiūlymas galioja visą likusį vasario mėnesį, visuose klubuose visoms grupėms (išskyrus vaikų grupes). Tad paskubėkite prigriebti mylimą žmogų, atsivesti jį/ją į Wing Tsun treniruotes, įsigyti mėnesio narystę ir kartu meiles mėnesį pažymėti aktyviai!

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija, vienijanti Lietuvos, Latvijos bei Estijos Wing Tsun KungFu klubus, yra vienintelis oficialus Leung Ting Wing Tsun KungFu kovos meno atstovas, tad mes garantuojame, jo kiekvienas narys mokomas tik pagal autentišką Leung Ting Wing Tsun mokymo programą, visi BWTA instruktoriai yra kvalifikuoti ir suteikia tik kokybiškas žinias bei kiekvienas instruktorius turi pateikti jo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, na o nariams įteikiami oficialūs diplomai, patvirtinantys asmens turimas žinias, suteikiami tik išlaikius egzaminus.

Kodėl verta pradėti praktikuoti kinų kovos meną Wing Tsun:

  • Išmoksite gintis ir apginti;
  • Išlavinsite abu smegenų pusrutulius – pagerės koordinacija, reakcija, vienu metu galėsite atlikti daugiau darbų;
  • Draugiškoje aplinkoje gerai praleisite laiką, susirasite naujų pažinčių;
  • Atsigausite nuo kasdieninio streso, atsipalaiduos kūnas ir protas;
  • Lengviau sutelksite savo dėmesį darbe, moksle ar kitoje kasdieninėje veikloje;
  • Dėka unikalių treniruočių metodikų, nepakenksite savo kūnui.

Daugiau informacijos tel. +370 685 84 147 arba el. paštu info@wt.lt |marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *