fbpx

Rudens Wing Tsun KungFu seminaras Kaune su Si-Kung Máday Norbert ir Si-Fu Linu Gudonavičiumi


 
   Pradžia » Rudens Wing Tsun KungFu seminaras Kaune su Si-Kung Máday Norbert ir Si-Fu Linu Gudonavičiumi
Seminaras Kaune 2020 rudens
  • 2020-09-24

Norime visiems pranešti Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariams, jog jau tradicija tapęs rudens Wing Tsun KungFu seminaras su Si-Kung Máday Norbert (9 meistriškumo lygis), Si-Fu Linu Gudonavičiumi (6 meistriškumo lygis) ir visa BWTA bendruomene bei meistrais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos sugrįžta į Kauną – tik šiemet šiek tiek kitu laiku – spalio mėnesį.

Tikimės, jog karantinas nesukliudys, o pandemija neapgobs ir vėl ne tik Lietuvos, bet ir Europos, tad galėsime drąsiai visi susirinkti bendrai treniruotei, o seminaras bus puiki proga atgaivinti įgūdžius ir dar labiau juos patobulinti. Seminaro metu turėsite progą laikyti egzaminą, o jei dar nesate pasirengę – tuomet pagilinti žinias ir pasimokyti naujų technikų, kurias, be abejo, vėliau galėsite išdirbinėti namuose ir treniruočių metu.

Si-Kung Norbert Máday seminaras – jau tradicija tapo, kiekvienų metų pavasarį ir rudenį, Meistro viešnagė ir perduodamos svarbiausias Wing Tsun KungFu kovos meno žinias visai Baltijos Wing Tsun KungFu bendruomenei. Turbūt kiekvienas praktikuojantis Wing Tsun patvirtintų, jog tai, išskirtinis kovos menas, besiremiantis ne kiek fizinių jėgų, o minčių ir protinių galių naudojimu. Būtent tai gali tapti didžiausia kliūtimi, su kuria susiduriate besimokydami skirtingų judesių: čia reikia sutelkti dėmesį, suprasti, ką reiškia „kovoti ne savo, o priešininko jėga“.

Tad, kviečiame visus mūsų klubų narius registruotis pas savo instruktorių, atvykti, mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio, pripažinimo, o svarbiausia – būdo, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę Wing Tsun KungFu kelyje kartu su aukščiausiojo lygio meistru Si-Kung Máday Norbert , Si-Fu Linu Gudonavičiumi bei aukščiausiojo lygio BWTA meistrais ir mokiniais iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Dalyvaukite seminare kartu su visa bendruomene, pasinerkite į Wing Tsun pasaulį ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų ir sužinokite daug naujų ir vertingų dalykų!

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis Wing Tsun KungFu iš pačių geriausių!

DĖMESIO! REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ.

Taip pat, norime pažymėti, jog esant prastai situacijai šalyje dėl COVID -19 viruso, uždraudus treniruotes ir kontaktą sporto metu bei paskelbus karantiną ar susiklosčius kitoms aplinkybėms, dėl kurių seminaras negalės vykti – visi užsiregistravę bus informuoti.

Tuo tarpu, praėjusių metų lapkričio – rudens seminaro atsiliepimai iš dalyvių – patys geriausi. Seminaras nepaliko abejingų: visos vyravusios baimės nugalėtos, paslaptys mintys, o treniruotės, kaip sako patys mokiniai, pranoko visus lūkesčius ir suteikė daugybė vertingų žinių bei įgūdžių. Neretas užsiminė, jog dalyvavimas vos 4 dienų specialiajame ir pagrindiniuose seminaruose atperka daugiau nei pusės metų darbą įprastinėse treniruotėse, kurios vyksta dažniausiai du kartus per savaitę visuose Lietuvos miestuose.

„Si – Kung nustebino savo energija, užsidegimu, buvo gera matyti, kad ne tik mokiniai, bet ir Si – Fu dega aistra šiam menui. Seminaro metu labai padėjo ne tik Lietuvos, bet ir Estijos instruktoriai, kartu stebino ir linksmino savo kantrybe „nuliukams“. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be Wing Tsun kovos meno“ – įspūdžiais dalijasi Eglė.

„Seminaras patiko tuo, kad galėjau papildomai susipažinti su aukštesnio lygio technikomis, stebėti kaip jas atlieka meistrai ir pats Si – Kung“ – pasakoja Ignas.

„Po seminaro galėjau palyginti savo pažangą: kaip buvo sunku pirmuose seminaruose ir kaip yra dabar – kartu ir lengviau, ir sunkiau, nes norisi tobulėti dar toliau. Si-Kung Máday Norbert suteikė naujų žinių, įpūtė dar daugiau entuziazmo ir noro judėti pirmyn“ – gerų žodžių nestokoja Gediminas.

Seminare, kitaip tariant bendroje Wing Tsun KungFu treniruotėje, dalyvaus tiek naujokai, į Wing Tsun KungFu pasaulį atvykę dar visai nesenai, tiek senbuviai – kurie praktikuoja šį kovos meną jau daugiau nei kelerius metus. Užtikriname jog treniruotė bus visiškai saugi, na, o aplink tvyrantis mikroklimatas pakraus puikios nuotaikos visiems likusiems metams.

Specialiajame seminare kviečiame dalyvauti tik itin motyvuotus mokinius, siekiančius įgyti aukštesnį mokinio lygį, įgauti daugiau tiek teorinių, tiek praktinių žinių bei pasitreniruoti kartu visais meistrais bei stipriausiais mokiniais, pasisemti motyvacijos, patirties ir įgūdžių.

Pasižymėkite kalendoriuje:

Spalio 21 – 22 dienomis – Specialusis Wing Tsun KungFu seminaras Kaune (Meistrams, instruktoriams ir pažangiausiems mokiniams).

Spalio 23 – 24 dienomis – Didysis Wing Tsun Kungu seminaras visai BWTA bendruomenei.

Programa:

Spalio 21 d. 19:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Spalio 22 d. 19:00 – 20:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Spalio 23 d. 18:00 – 20:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
Spalio 24 d. 10:00 – 12:00 val. – Rytinė treniruotė visiems;
14:00 – 16:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
16:00 – 17:00 val. – Egzaminai.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau balandžio mėnesį pasinerti į Wing Tsun KungFu kelionę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *