fbpx

ARBATOS GĖRIMO CEREMONIJA IR WING TSUN TRENIRUOTĖ KAUNE


 
   Pradžia » ARBATOS GĖRIMO CEREMONIJA IR WING TSUN TRENIRUOTĖ KAUNE
laiskams
  • 2020-09-23

Viena seniausių ir gerbiamiausių kinų tradicijų – arbatos gėrimo ceremonija, kuri laikoma kaip itin reikšminga kinų kultūros dalis. Arbatos gėrimo ceremonijos istorija siekia jau daugiau nei kelis tūkstančius metų, tačiau nepakitusi išliko reikšminga iki pat šių dienų.

Šiandien Lietuvoje puoselėdama kinų kovos kultūros tradicijas Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija organizuoja arbatos gėrimo ceremoniją Kaune, kurioje kviečia prisijungti visus norinčius išbandyti šį magišką procesą bei pasisemti kinų ramybės ir atsipalaiduoti. O taip pat, ir susipažinti su kinų kovos menu – Wing Tsun KungFu.

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos prezidentas ir 6-ojo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius sako, jog itin svarbu šioje ceremonijoje atokvėpis, romumas ir vidinė ramybė.
„Arbatos ceremonijoje reikia atsisakyti lietuviams įprasto skubėjimo, nusiraminti ir atsipalaidavus mėgautis išskirtinio skonio arbata, tarpusavio bendravimu bei istorijomis apie Wing Tsun”, – sako Si-Fu Linas Gudonavičius.

Ypatingas ceremonijos momentas – arbatos pylimas, kuomet arbata pilstoma ne kiekvienam, o dalinama visiems vienu metu po lygiai. Taip kuriamas bendrumo jausmas tarp bendruomenės narių, kurioje jie kartu mokosi ir bendrauja.

Arbatos gėrimo ceremonija su Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos šeima planuojama prieš įprastinę Wing Tsun treniruotę (rugsėjo 24 dieną, 18:00 val.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *