fbpx

Virtualūs Kinų Naujieji metai – su gera nuotaika ir bendruomenės nariais


 
   Pradžia » Virtualūs Kinų Naujieji metai – su gera nuotaika ir bendruomenės nariais
IMG_4670
  • 2021-02-17

Nepaisant vis dar vyraujančio karantino šalyje ir paskelbto draudimo treniruotis sporto salėje – treniruočių ir renginių neatsisakėme, tad Kinų Naujuosius metus palydėjome visi kartu su Baltijos Wing Tsun KungFu bendruomenės nariais tik šį kartą kiek kitaip – virtualioje erdvėje.

Penktadienio vakarą susitikę kas prie kompiuterio, kas prie telefono ekranų – padirbėjome iš peties lyg tikroje treniruotėje. Netrūko gerų emocijų, prakaito…ir varžybų. Po trumpos treniruotės surengėme iššūkį, kas ilgiau sugebės  smūgiuoti į orą nepasiduodant ir nenuleidžiant rankų. Po ilgos kovos, 3 dalyviai buvo paskelbti nugalėtojais – Rūta, Mantas ir Lina. Sveikiname!

Na, o po apšilimo pasikrovę gerų emocijų visi susėdome pažaisti ir pramankštinti ne tik kūną, bet ir protą. Visi bendruomenės nariai, turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje – žaidime, kur buvo uždavinėjami klausimai iš Wing Tsun istorijos, technikų. Visi aktyviai dalyvavo, nemažai prizų išdalinta, tačiau norėtųsi pasidžiaugti, jog Kauno Centro klubo narė Justina triumfavo atsakiusi net 4 klausimus. Labai džiugu!

Visiems laimėtojams prizai bus įteikti po karantino pirmosios treniruotės ar kursų metu.

IMG_4665

Smagu susirinkus tokiam gausiam būriui narių vėl pamatyti vienas kitą, pasidalinti emocijomis kaip kam sekasi bei linkėjimais Kinų Naujųjų metų proga. Beje, rytuose Kinų Naujieji metai – didžiausia tradicinė šventė Kinijoje ir kitose kultūrinės Rytų Azijos Sinosferos šalyse: Japonijoje, Vietname, Korėjoje. Taip pat švenčiama kinų diasporose visame pasaulyje.

Ši šventė dar kitaip vadinama Pavasario švente, Pirmoji diena ar Teisinguoju mėnesiu skirtingai nuo regiono. Tuo tarpu pas mus Lietuvoje, tiesiog Kinų Naujieji metai, kurie kasmet turi vis kintančią datą vasario mėnesį.

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius pasakojo, jog labai smagu matyti tiek daug susirinkusių bendruomenės narių bei išlaikytą ryšį net ir karantino metu tarp Wing Tsun ir mokinių. Smagu buvo pamatyti akimirkas iš nuotraukų, kaip kūrybingai mokiniai treniruojasi namuose, kaip nepamiršta Wing Tsun ir kaip toliau palaiko bendruomenės dvasią.

Tikimės, jau greitai pasimatysime visi realiose treniruotėse sporto salėse savo miestuose, na, o iki šiol skatiname lankyti Online treniruotes ir nepamiršti treniruotis!

Visiems sėkmingų, darbingų ir itin aktyvių Naujųjų metų!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *