fbpx

Tradicinis rudens Si-Kung Máday Norbert seminaras Kaune – jau lapkritį


 
   Pradžia » Tradicinis rudens Si-Kung Máday Norbert seminaras Kaune – jau lapkritį
Skrajutė rudens sezonui_naujienai padaryti_WT_seminaras
  • 2019-10-16

Jau tradicija tapo, kad kiekvienais metais, rudenį, Si-Kung Máday Norbert atvyksta į Kauną ir perduoda svarbiausias Wing Tsun KungFu kovos meno žinias visai Baltijos Wing Tsun KungFu bendruomenei. Tad, pranešame džiugią naujieną – lapkričio 6-9 dienomis vyks Didžiojo Meistro Si-Kung Máday Norbert seminarai visai Wing Tsun KungFu bendruomenei!

Labai kviečiame visus atvykti, mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio, o svarbiausia – būdo, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę Wing Tsun KungFu kelyje kartu su aukščiausiojo lygio meistru Si-Kung Máday Norbert (9 meistriškumo lygis), Si-Fu Linu Gudonavičiumi (6 meistriškumo lygis) bei aukščiausiojo lygio meistrais ir mokiniais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos. Dalyvaukite seminare kartu su visa bendruomene, pasinerkite į Wing Tsun pasaulį ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų ir sužinokite daug naujų ir vertingų dalykų!

Šis seminaras- unikali galimybė mokytis Wing Tsun KungFu iš pačių geriausių!

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ.

Šių metų pavasario  seminaro atsiliepimai iš dalyvių ir mūsų bendruomenės narių – patys geriausi. Seminaras nepaliko abejingų: visos vyravusios baimės nugalėtos, paslaptys mintys, o treniruotės, kaip sako patys mokiniai, pranoko visus lūkesčius ir suteikė daugybė vertingų žinių bei įgūdžių. Neretas užsiminė, jog dalyvavimas vos 4 dienų specialiajame ir pagrindiniuose seminaruose atperka daugiau nei pusės metų darbą įprastinėse treniruotėse, kurios vyksta dažniausiai du kartus per savaitę visuose Lietuvos miestuose.

Seminare, kitaip tariant bendroje Wing Tsun KungFu treniruotėje, dalyvaus tiek naujokai, į Wing Tsun KungFu pasaulį atvykę dar visai nesenai, tiek senbuviai – kurie praktikuoja šį kovos meną jau daugiau nei kelerius metus. Užtikriname jog treniruotė bus visiškai saugi, na, o aplink tvyrantis mikroklimatas pakraus puikios nuotaikos visiems likusiems metams.

Specialiajame seminare kviečiame dalyvauti itin motyvuotus mokinius, siekiančius įgyti aukštesnį mokinio lygį, įgauti daugiau tiek teorinių, tiek praktinių žinių bei pasitreniruoti kartu visais meistrais bei stipriausiais mokiniais, pasisemti motyvacijos, patirties ir įgūdžių.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau lapkričio mėnesį pasinerti į Wing Tsun KungFu kelionę!

Pasižymėkite kalendoriuje:

Lapkričio 6 – 7 d. – Specialusis Si-Kung Máday Norbert seminaras Kaune, Instruktorių ir pažengusių mokinių seminaras.

(Kauno Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, adresu Aukštaičių g. 78, mažoji salė, I aukšte).

Lapkričio 8 – 9 d. Didysis seminaras su Si-Kung Máday Norbert Kaune.

(Kauno Gedimino Sporto ir Sveikatinimo gimnazija, adresu Aukštaičių g. 78, sporto salė, II aukšte).

Programa:

Lapkričio 6 d. nuo 19:00 val.  – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Lapkričio 7 d. nuo 19:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Lapkričio 8 d. 18:00 – 20:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
Lapkričio 9 d. 10:00 – 12:00 val. – Rytinė treniruotė visiems;
14:00 – 16:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
16:00 – 17:00 val. – Egzaminai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *