fbpx

Šventiniai instruktorių kursai ir Padėkos vakarienė


 
   Pradžia » Šventiniai instruktorių kursai ir Padėkos vakarienė
videoblocks-animation-dust-particles-on-a-black-background-4k_s7fw8itm5l_thumbnail-full01
  • 2019-12-09

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija dėkoja už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Tik Jūsų visų dėka mes esame tokia stipri bendruomenė, tokia tvirta šeima, tokia stipri Asociacija. Tik Jūsų pasitikėjimas, užsispyrimas ir valia – mus skatina tobulėti, augti ir siekti tolimesnių tikslų!

Artėjant didžiosioms metų šventėms norime visus Wing Tsun KungFu bendruomenės narius pakviesti į jau tradiciją tapusius šventinius instruktorių ir mokinių kursus bei vakare vyksiančią Kalėdinę Padėkos vakarienę.

Gruodžio 14 dieną (šeštadienį) 10-15 valandomis vyks šventiniai instruktorių ir mokinių kursai Kauno Centro klube (adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, mankštų ir krepšinio salėje), į kuriuos yra kviečiami visų klubų nariai. Susitikime visi paskutinei bendrai šiųmetinei treniruotei – ne tik gerai praleisti laiką, bet dar kartą pasitreniruoti bei pasimokyti iš savo bendraminčių ir meistrų.

Po kursų, 18:00 valandą organizuojama Kalėdinė padėkos vakarienė, kuri vyks viešbučio „Perkūno namuose“  (adresu Perkūno al. 61). Visus Wing Tsun KungFu klubų narius kviečiame susėsti prie bendro stalo ir drauge po intensyvių kursų pavakarieniauti, prisiminti dar vienus itin sėkmingus bendruomenės metus bei aptarti artėjančius 2020-ųjų metų planus!

Vakarienės metu bus aptariami šių metų asociacijos ir klubų pasiekimai bei kitų metų tikslai kartu su uždaviniais. Kiekvienas turės galimybę pasidalinti savo asmenine patirtimi Wing Tsun KungFu kelyje.

Visus maloniai kviečiame jaukiai praleisti vakarą, pajusti artėjančių švenčių nuotaiką bei pasidalinti savo mintimis bei pasiūlymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *