fbpx

Naujųjų belaukiant kartu..


 
   Pradžia » Naujųjų belaukiant kartu..
Paveikslėlis1
  • 2018-12-17

IMG_4248Gruodžio 15 dieną Wing Tsun KungFu bendruomenėje vyko netradicinė treniruotė – šventiniai meistrų, instruktorių ir mokinių kursai, kurie, labai džiugu, jog sulaukė didžiulio Wing Tsun narių susidomėjimo. Nariai iš visos Lietuvos ir net kaimyninės Latvijos susibūrė drauge paskutinį kartą šiemet su visa šeima pasimokyti Wing Tsun KungFu meno, patobulinti savo įgūdžius, na, o kai kurie, net ir pasikėlė savo mokinio lygį ar netgi įgijo instruktoriaus lygį.

 Wing Tsun KungFu bendruomenės šventinė diena prasidėjo nuo penkias valandas trukusių intensyvių meistrų, instruktorių ir mokinių kursų. Į juos susirinko įvairaus amžiaus žmonės: vaikai, jaunos merginos, vyresnio amžiaus vyrai, netgi šeimos. Kursuose dalyvavo meistrai iš Lietuvos bei Latvijos, o juos vedė Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos prezidentas ir 6 meistriškumo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius. Po kursų sekė egzaminai, kurių metu visi norintieji turėjo galimybė pasikelti savo mokinio lygį.

Pasibaigus treniruotei mokiniai bei meistrai skubėjo į šventinę padėkos vakarienę viešbučio „Best Baltic Hotel“ Deimanto salėje, kurioje visų jau laukė vakarienė bei šventinė programa. Skaniai pavakarieniavę ir šiek tiek atsigavę po intensyvių kursų, Wing Tsun KungFu bendruomenė turėjo progą išklausyti kinų kalbos ir kultūros klubo Wu Wei merginų pristatymo apie kinų kinų raštą – Handži. Po merginų pristatymo sekė ir kūrybinė užduotis – visi vakarienės dalyviai turėjo galimybę pasimokyti kiniško rašto bei ant Kalėdinio žaisliuko užrašyti savo norą, troškimą ar viltį kinietiškai. Tikimės jog veikla buvo įdomi, o žaisliukai su Jūsų svajonėmis atsidurs ant Jūsų Kalėdinės eglutės kiekvienuose namuose ir įneš lašelį Wing Tsun dvasios.

IMG_4372IMG_4381n

 

 

 

 

 

 

 

Šventinėje vakarienėje aptarėme šiųmetinius pasiekimus, pasidalinome naujienomis apie artėjančius metus bei žinoma, išsikėlėme pagrindinius tikslus, kurių aktyviai sieksime naujaisiais metais. Ir toliau ketiname augti, plėstis, stiprinti klubų veiklą, o svarbiausia – dar labiau sustiprinti savo narių pasitikėjimą mumis. Si-Fu Linas Gudonavičius sveikino mūsų Wing Tsun KungFu meistrus bei instruktorius, linkėjo sėkmingų metų, kurie butų aktyvūs, tikslingi ir turiningi.

Šventinį vakarą vainikavo dar viena staigmena – fejerverkais žibantis šventinis tortas, minintis Leung Ting Wing Tsun KungFu 20-metį Lietuvoje. 48376754_653934431699239_6846855151806840832_n

BWTA džiaugiasi sulaukusi tokio gausaus būrio žmonių, kas tik dar kartą patvirtina faktą, jog esame stipri bendruomenė. Ačiū už tai, kad esate, už Jūsų nuoširdumą, pastangas ir pastabas, už tai tai kad esate šios gražios Wing Tsun KungFu bendruomenės dalimi!

Na, o kadangi iki didžiųjų metų švenčių liko jau mažiau nei savaitė, norime palinkėti visiems sotaus kūčių stalo, laimingų šv. Kalėdų su šeima bei produktyvių bei sėkmingų artėjančių naujųjų metų!

Tikėkite, siekite ir didžiausias kalnas atrodys tarsi kalvelė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *