fbpx

Pavasarinis Wing Tsun seminaras su Si-Fu Linu Gudonavičiumi


 
   Pradžia » Pavasarinis Wing Tsun seminaras su Si-Fu Linu Gudonavičiumi
23334131_1653795247976170_4528980884281502493_o
  • 2019-04-19

Daugiau nei prieš 350 metų Šaolin vienuolės Ng Mui sukurta KungFu sistema – Wing Tsun KungFu – dar gyvuoja iki šiol ir jungia daugybę įvairiausių pasaulio miestų bei skirtingų žmonių, kuriuos vienija bendra aistra – šis kovos menas.

Itin efektyvus KungFu kovos menas, sukurtas moters yra labai mėgiamas daugybės žmonių, kadangi čia nebūtina turėti jėgos ar ūgio pranašumą. Ši kovos sistema priešininko jėgą panaudoja prieš jį patį. Tai yra dvigubas efektas! Čia atliekami paprasti, labai žmogiški veiksmai. Ši KungFu sistema nėra panaši į jokią kitą. Ne veltui Wing Tsun savigynos sistemą, dėl jos itin aukšto efektyvumo ir paprastumo, naudoja specialiosios pajėgos Europoje ir JAV, FTB. Si-Fu_Spyris_Transparent

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija Lietuvoje jau daugiau nei 20 metų vienija šio kovos meno entuziastus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o jos įkūrėjas ir vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius yra 6-ojo Leung Ting Wing Tsun KungFu meistriškumo lygio meistras. Lietuvoje kartą per mėnesį organizuojami Si-Fu instruktorių ir mokinių kursai, vasaros stovykla Vepriuose, taip pat Si-Fu mokytojo Si-Kung Norbert Máday pavasario ir rudens seminarai bei vasaros stovykla Kaune.

Pirmą kartą šiemet Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija nori pristatyti savo nariams Si-Fu Lino Gudonavičiaus (6 meistriškumo lygis) seminarą didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriame galėsite pasimokyti iš aukščiausio Baltijos šalyje lygio turinčio meistro, užduoti klausimus bei kelti savo kvalifikaciją ir laikyti egzaminus.

Seminaras vyks balandžio – gegužės mėnesiais priklausomai nuo miesto, kuriame treniruojatės. Planuojamo Si-Fu seminaro trukmė – 3 val.

Dėl registracijos ir seminaro kainos kreipkitės į savo klubo instruktorių. 


Numatytos seminaro datos:

(dėl seminaro vietos taip pat teirautis pas savo klubo instruktorių)

VILNIUS – birželio 14 diena, 18:00 – 21:00 val.

KAUNAS – gegužės 11 diena, 12:00 – 15:00 val. Kauno Karininkų Ramovė, krepšinio salė, esanti cokoliniame aukšte.

KLAIPĖDA – gegužės 22 diena, 18:30 – 21:30 val.

ŠIAULIAI – balandžio 30 diena, 18:00 – 21:00 val.

Registracija į seminarą Jūsų mieste vykdoma pas Jūsų klubo instruktorių, tad paskubėkite rezervuoti vietą ir informuokite instruktorių apie savo dalyvavimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *