fbpx

Naujos Wing Tsun KungFu grupės mažiesiems kovotojams nuo rugsėjo


 
   Pradžia » Naujos Wing Tsun KungFu grupės mažiesiems kovotojams nuo rugsėjo
Vaikams - naujausias
  • 2020-08-28

Hyper aktyviems ir po vasaros išsiilsėjusiems mažiesiems ir jau ne tokiems mažiesiems ieškote naujo būrelio, kuriame Jūsų atžala ne tik galėtų linksmai praleisti laiką, bet ir išmokti naudingų dalykų? Kviečiame išbandyti kinų kovos meną Wing Tsun KungFu, kuris siūlo vaikams nuo 8 metų pasinerti į kinų kultūrą, mokytis kovos meno, o kartu ir disciplinos, pagarbos ir sistemos, kuri treniruojantis lavina koordinaciją, reakciją bei ugdo vaiko asmenybę.

Jau dabar pradedamos rinkti naujos, specialiai vaikams skirtos Wing Tsun KungFu grupės didžiuosiuose Lietuvos miestuose! Į šias grupes galės patekti tiek berniukai, tiek mergaitės, nuo 8 iki 13 metų amžiaus. Jauniesiems kovų menų entuziastams bus sukurta speciali programa pagal jų fizinius ir intelektualinius gebėjimus, laikantis visų Wing Tsun KungFu vertybių. Treniruočių trukmė – 1 valanda.

Vyresniuosius jau nuo 14 metų kviečiame prisijungti prie suaugusiųjų grupės, kurioje greičiau išmoksite technikų, bendrausite su bendraminčiais, visada gausite pagalbos, na žinoma, kur kas greičiau tobulėsite.

Vieną kartą per mėnesį visuose klubuose yra vykdoma ARBATOS GĖRIMO CEREMONIJA, specialiai Wing Tsun KungFu studentams, kurioje aptariamos su šiuo kovos menu ir kinų tradicijomis susijusios temos. Tad Jūsų vaikai ne tik mokysis kinų kovos meno, sportuos ir aktyviai praleis laiką, bet ir įsilies į Wing Tsun KungFu bendruomenę, kur daugiau sužinos apie Kinijos tradicijas, Wing Tsun kovos meną, sukurtą moters, medinį manekeną ir kitus labai įdomius dalykus.

Maloniai kviečiame visus vaikus ir jų tėvelius norinčius aktyviai praleisti savo laisvalaikį ir išmokti Wing Tsun KungFu iš geriausių šio kovos meno instruktorių Lietuvoje!

PRIMENAME, jog pirmoji treniruotė pas mus yra nemokama, tad kviečiame dar neprasidėjus naujam sezonui atvykti susipažinti su šiuo kinu kovos menu, išbandyti, na, o jau nuo rugsėjo 10 dienos prisijungti prie naujos vaikų grupės rudens sezonui. 

Pirmai treniruotei reikia tik patogios sportinės aprangos (geriausia – tamsios sportinės kelnės ir balti marškinėliai) bei sportinės avalynės, tarkim sportbačiai. Su savimi būtina turėti didelį norą, užsispyrimą ir ryžtą išmokti Wing Tsun KungFu. Praverstų ir vandens buteliukas!

Reikalinga išankstinė registracija tel. +370 685 84 147 arba el. paštu info@wingtsun.lt ar marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *