fbpx

Kinų kovos meno Wing Tsun KungFu seminaras su Si-Kung Maday Norbert ir Si-Fu Linu Gudonavičiumi jau balandį Kaune


 
   Pradžia » Kinų kovos meno Wing Tsun KungFu seminaras su Si-Kung Maday Norbert ir Si-Fu Linu Gudonavičiumi jau balandį Kaune
Seminaras 2023 pavasaris_ig
  • 2023-03-13

Norime visus kinų kovos meno Wing Tsun KungFu entuziastus, mokinius ir instruktorius pakviesti į jau balandžio mėnesį vyksiantį pavasario seminarą kartu su E.E.W.T.O. vadovu Si-Kung Maday Norbert (9 meistriškumo lygis), Si-Fu Linu Gudonavičiumi (6 meistriškumo lygis) ir visa Baltijos Wing Tsun KungFu bendruomene iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos.

Seminaras skirtas Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariams ir yra jog jau tradicija tapęs pavasario Wing Tsun KungFu seminaras, kuriame lankosi aukščiausio lygio meistrai ir visa BWTA bendruomenė. Seminaras bus puiki proga atgaivinti įgūdžius ir dar labiau juos patobulinti. Seminaro metu turėsite progą laikyti egzaminą, o jei dar nesate pasirengę – tuomet pagilinti žinias ir pasimokyti naujų technikų, kurias, be abejo, vėliau galėsite išdirbinėti namuose ir treniruočių metu.

Tad, kviečiame visus mūsų klubų narius ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje registruotis pas savo instruktorių, atvykti, mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio, pripažinimo, o svarbiausia – būdo, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę Wing Tsun KungFu kelyje kartu su aukščiausiojo lygio meistrais.

Kaip minėjo SiFu savo vedamų kursų metu – šiame kelyje pasitaiko visko: ir sunkių akimirkų ir nesėkmių ir paslydimų, tačiau svarbiausia, niekada nepasiduoti, išlaikyti savo motyvaciją bei po truputėlį, mažais žingsneliais kilti aukštyn savo užsibrėžto tikslo!

Dalyvaukite seminare kartu su visa bendruomene, pasinerkite į Wing Tsun pasaulį ir patobulinkite jau mokamas technikas, pasimokykite naujų ir sužinokite daug naujų ir vertingų dalykų!

Seminare gali dalyvauti dar tik pirmus žingsnius Wing Tsun KungFu kelyje žengiantys mokiniai – tai bus puiki galimybė pasimokyti kartu su kitais mokiniais, gauti patarimų iš aukščiausio lygio meistrų, o taip pat labai laukiame ir pažengusiųjų, kurie trokšta gauti vertingų žinių iš paties Si-Kung, ir galbūt, išlaikyti egzaminą ir pasikelti savo mokinio ar instruktoriaus lygį.

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis Wing Tsun KungFu iš pačių geriausių! Užtikriname jog treniruotė bus visiškai saugi, na, o aplink tvyrantis mikroklimatas pakraus puikios nuotaikos visiems likusiems metams.

DĖMESIO! REGISTRACIJA Į SEMINARĄ VYKSTA PAS SAVO KLUBO INSTRUKTORIŲ.

Specialiajame seminare kviečiame dalyvauti tik itin motyvuotus mokinius, siekiančius įgyti aukštesnį mokinio lygį, įgauti daugiau tiek teorinių, tiek praktinių žinių bei pasitreniruoti kartu visais meistrais bei stipriausiais mokiniais, pasisemti motyvacijos, patirties ir įgūdžių.

Pasižymėkite kalendoriuje:

Balandžio 20 dieną – Specialusis Wing Tsun KungFu seminaras Kaune (Meistrams, instruktoriams ir pažangiausiems mokiniams).

Balandžio 21 – 22 dienomis – Didysis Wing Tsun Kungu seminaras visai BWTA bendruomenei.

Programa:

Balandžio 20 d. 18:00 – 21:00 val. – Vakarinė treniruotė (Meistrams, instruktoriams ir pažangiesiems mokiniams);
Balandžio 21 d. 18:00 – 20:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
Balandžio 22 d. 10:00 – 12:00 val. – Rytinė treniruotė visiems;
14:00 – 16:00 val. – Vakarinė treniruotė visiems;
16:00 – 17:00 val. – Egzaminai.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau balandžio mėnesį pasinerti į Wing Tsun KungFu kelionę, kuri tikrai nepaliks abejingų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *