Meistrų ir instruktorių stovykla Vepriuose – vien geriausių emocijų kalvė


 
   Pradžia » Meistrų ir instruktorių stovykla Vepriuose – vien geriausių emocijų kalvė
Veprių stovykla
  • 2018-07-16

Kasmetinė meistrų, instruktorių bei asistentų stovykla Vepriuose – tai privilegija, kuria gali pasinaudoti tik Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos meistrai, instruktoriai bei mokiniai. Penkias dienas trunkančioje intensyvioje Veprių stovykloje, alinant karščiui ar pliaupiant lietui, Wing Tsun nariai ne tik treniruojasi gamtoje, tobulina savo įgūdžius ir mokosi naujų taktikų, bet ir daug laiko praleidžia drauge, formuodami dar stipresnį tarpusavio ryšį. Ši stovykla jau praminta Wing Tsun meistrų kalve, kurioje mokiniai mokomi būti mokytojais, o mokytojai patys tobulina savo įgūdžius bei žinias.

Asociacijos meistras Dai Si-Hing Remigijus Lazauskas sako, jog stovykla – tai puiki galimybė pasitreniruoti, įgauti naujų žinių, pasimokyti iš kitų ir kartu įgauti naujų patirčių bei suvokti, jog tobulėjimui niekada nebūna ribų.

„Ši stovykla, tai vieta, kurioje susirenka visi entuziastingiausi bendruomenės nariai norintys įgauti daugiau, sužinoti daugiau ir keliauti toliau. Stovykloje treniruojamės visi kartu, tiek meistrai, tiek mokiniai, tad tai puiki proga pasimokyti iš savų instruktorių, pabendrauti, pasimokyti naujų dalykų, tuo pačiu išdirbinėjant jau esamus įgūdžius“, – begaline stovyklos nauda tiek tarpusavio ryšiams, tiek įgūdžių tobulinimui džiaugiasi meistras.

Intensyvi Veprių stovykla – tai unikali galimybė nariams laikyti instruktorių egzaminus bei tobulinti savo jau turimus įgūdžius. Kasmet, sėkmingai išlaikius instruktorių egzaminus, Wing Tsun instruktorių gretas papildo vis daugiau profesionalių mokytojų.  Ši stovykla – puiki repeticija ruošiantis Wing Tsun KungFu metų renginiui – vasaros stovyklai su Si-Kung Maday Norbert, kuri startuoja jau šią savaitę Kaune!

Stovykloje užkrauta energija ir motyvacija – tai nenusakomas užtaisas ateinančioms treniruotėms ir sunkiam darbui, kuris laukia keliaujant Wing Tsun KungFu keliu. Kaip ir kiekvienais metais stovykloje netrūko daug darbo, treniruočių ir prakaito tobulinant įgūdžius, tačiau kaip sako meistras Dai Si-Hing Remigijus, įdėtos pastangos atsiperka su pačiu didžiausiu kaupu.

„Stovykloje pasikraunama begalė gerų emocijų, sutvirtinamas ryšys tarp mokinių, tarp instruktorių, ir žinoma, tarp mokinio ir meistro. Išauga motyvacija siekti daugiau, išmokti daugiau, kadangi aplink tave visą savaitę dirba motyvuoti, savo tikslo siekiantys žmonės, kurie jau turi, galbūt aukštestesnį mokinio lygį, galbūt instruktoriaus, ar netgi meistro lygį. Tad, siekiamybė atrodo nebe tokia tolima, o ir noras išauga didesnis nei buvo prieš tai, pakyla motyvacija ir užsispyrimas augti ir keliauti tik pirmyn“, – įspūdžiais ir patirtimis iš Veprių stovyklos dalijasi Dai Si-Hing Remigijus Lazauskas.

Tad, kviečiame visus dar abejojančius nebijoti, išbandyti instruktorių kursus, Si-Kung seminarus, kurie vyksta Lietivoje pavasarį ir rudenį, Veprių vasaros stovyklą, – na o geriausia proga pradėti, tai išbandyti Si-Kung Norbert Maday vasaros stovyklą Kaune, kuri startuoja jau rytoj!

Daugiau informacijos apie vasaros stovyklą su Si-Kung Maday Norbert rasite ČIA.

Galiausiai, norime padėkoti visiems dalyvavusiems, pasidžiaugti savo narių iniciatyva, nenutrūkstama energija ir motyvacija, kuri auga nuolatos. Sveikiname visus išgyvenusius intensyvią vasaros treniruočių stovyklą, išsilaikiusius egzaminus bei pasikėlusisu savo kvalikaciją.

Iki pasimatymo kitais metais, o dar geriau, Si-Kung vasaros stovykloje Kaune.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *