Si-Kung Maday Norbert seminaras Vilniuje – jau balandį


 
   Pradžia » Si-Kung Maday Norbert seminaras Vilniuje – jau balandį
PLAKATAS SI_KUNG SEMINARUI prie nauienos 2018
  • 2018-02-19

Pranešame džiugią naujieną – balandžio 11 – 14 dienomis vyks Didžiojo meistro Si-Kung Maday Norbert seminarai visai Wing Tsun KungFu bendruomenei!
Jau tradicija tapo, kad kiekvienais metais, pavasarį, Si-Kung Maday Norbert atvyksta į sostinę ir perduoda svarbiausias Wing Tsun Kung Fu kovos meno žinias.

Turbūt kiekvienas praktikuojantis Wing Tsun patvirtintų, jog tai, iššskirtinis kovos menas, besiremiantis ne kiek fizinių jėgų, o minčių ir protinių galių naudojimu. Būtent tai gali tapti didžiausia kliūtimi, su kuria susiduriate besimokydami skirtingų judesių: čia reikia sutelkti dėmesį, suprasti, ką reiškia „kovoti ne savo, o priešininko jėga“.

Tad, kviečiame visus atvykti, mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio, pripažinimo, o svarbiausia – būdo, kuris įkvėptų Jus augti ir išlaikyti norą toliau tęsti savo kelionę Wing Tsun KungFu kelyje kartu su aukščiausiojo lygio meistru Si-Kung Maday Norbert, Si-Fu Linu Gudonavičiumi bei aukščiausiojo lygio meistrais ir mokiniais iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šis seminaras, tai unikali galimybė mokytis Wing Tsun KungFu iš pačių geriausių!

Praeitų metų lapkričio mėnesio seminaro atsiliepimai iš dalyvių – patys geriausi. Seminaras nepaliko abejingų: visos vyravusios baimės nugalėtos, paslaptys įmintys, o treniruotės, kaip sako patys mokiniai, pranoko visus lūkesčius ir suteikė daugybė vertingų žinių bei įgūdžių.

„Dalyvauju jau nebe pirmą kartą seminare ir kiekvieną kartą šis seminaras, ši bendra treniruotė su bendraminčiais  pateisina mano lūkesčius, o įspūdžiai iš po seminaro būna itin geri – smagu sudalyvauti renginyje su visais Wing Tsun KungFu bendruomenės nariais, mokytis iš labai aukšto lygio meistrų, gauti jų pamokymų ir patarimų. Šiemet seminare buvo pateikta kaip tik man aktuali aukštesnio lygio technika ir jos aplikacijos, todėl likau itin patenkintas ir pasisėmiau be galo daug žinių, – pasakoja Wing Tsun KungFu Vilniaus Centro klubo narys Rimvydas Gruodis.

Rimvydui pritaria ir  Mantas, kuris  jau visai nebe naujokas Si-Kung Maday Norbert seminaruose Lietuvoje. Pasak Manto, kiekvienąkart dalyvauti seminaruose itin naudinga, kadangi galima sužinoti iš didžiojo meistro ne tik apie Wing Tsun KungFu istoriją, bet ir sudalyvauti bendroje treniruotėje su bendruomene, kuri atrodė tarsi individualus užsiėmimas.

„Likau labai patenkintas seminaru. Turbūt bene labiausiai įspūdį palikęs dalykas –  didelis dėmesys skirtas iš instruktorių. Visada sulaukdavau pagalbos, paaiškinimų. Seminaras buvo kaip individuali treniruotė. Po seminaro, galiu pasakyti, pakyla dar didesnis noras užsiimti Wing Tsun, –savo įspūdžiais dalijasi Mantas Vyšniauskas, vos prieš savaitę dalyvavęs Si-Kung Maday Norbert seminare Kaune.

Kviečiame visus galvojančius apie seminarą pasiryžti užsiregistruoti, nebijoti ir jau balandžio mėnesį pasinerti į Wing Tsun KungFu kelionę!

Registruotis į seminarą galite pas savo klubo instruktorius!

Pasižymėkite kalendoriuje:
Balandžio 11– 12 d. – Specialusis Si-Kung Maday Norbert seminaras Vilniuje (Instruktorių seminaras).

Vieta: Studentų g. 39, Vilnius, Lietuvos Edukologijos universitetas, sporto klubas „D’Atlantis“, aerobikos salė. Vilniaus Centro klubas
Balandžio 13 – 14 d. Didysis seminaras su Si-Kung Maday Norbert Vilniuje (Antakalnio g. 54, krepšinio salė).

Vieta: Ateities g. 20, Mykolo Riomerio universitetas, CRII-105 A., MRU žaidimų salė.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *