Vasaris – meilės mėnuo Wing Tsun KungFu klubuose


 
   Pradžia » Vasaris – meilės mėnuo Wing Tsun KungFu klubuose
Vasario akcijai
  • 2018-02-06

Vasaris –  meilės mėnuo, atnešantis kartu su savimi meilę mamai, tėčiui,  dukrai, sūnui,  vyrui, žmonai, draugui ar netgi tėvynei, valstybei. Atkeliaujanti kalendorinė žiemos pabaiga kartu su vasario mėnesiu atsineša vasario 14-ąją – Šv. Valentino dieną, o taip pat vieną svarbiausių valstybingumo dienai paminėti švenčių – vasario 16-ąją, kuri šiemet mums visiems itin svarbi – 100 metų Lietuvos valstybingumo atkūrimo minėjimas. Taigi, meilė, bet kokiu pavidalu greta esantiems ir artimiems žmonėms sklando ore visą šį mėnesį.

Šio ypatingo mėnesio proga Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija nori išreikšti savo meilę esamiems ir būsimiems nariams ir turi ypatingą pasiūlymą meilės mėnesio proga.

Atvykite į bet kurį Wing Tsun KungFu klubą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje,  atsiveskite mylimąjį (-ąją), šeimos narį ar bet kurį žmogų, kurį mylite, įsigykite dvi mėnesio trukmės narystes Wing Tsun KungFu treniruotėms sau ir savo mylimam žmogui, o jau tuomet už vieną iš jų mokėk tik puse kainos!

TAIP! Jums nepasirodė! Visą vasario mėnesį klube įsigijus mėnesio trukmės narystę Wing Tsun treniuotėms, antroji narystė Jūsų mylimam žmogui arba Jums kainuos tik pusė kainos!

Išskirtinis pasiūlymas galioja visą vasario mėnesį, visuose klubuose visoms grupėms. Tad paskubėkite prigriebti mylimą žmogų, atsivesti jį/ją į Wing Tsun treniruotes, įsigyti mėnesio narystę ir kartu meiles mėnesį pažymėti aktyviai!

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija, vienijanti Lietuvos, Latvijos bei Estijos Wing Tsun KungFu klubus, yra vienintelis oficialus Leung Ting Wing Tsun KungFu kovos meno atstovas, tad mes garantuojame, jo kiekvienas narys mokomas tik pagal autentišką Leung Ting Wing Tsun mokymo programą, visi BWTA instruktoriai yra kvalifikuoti ir suteikia tik kokybiškas žinias bei kiekvienas instruktorius turi pateikti jo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, na o nariams įteikiami oficialūs diplomai, patvirtinantys asmens turimas žinias, suteikiami tik išlaikius egzaminus.

Kodėl verta pradėti praktikuoti kinų kovos meną Wing Tsun:

  • Išmoksite gintis ir apginti;
  • Išlavinsite abu smegenų pusrutulius – pagerės koordinacija, reakcija, vienu metu galėsite atlikti daugiau darbų;
  • Draugiškoje aplinkoje gerai praleisite laiką, susirasite naujų pažinčių;
  • Atsigausite nuo kasdieninio streso, atsipalaiduos kūnas ir protas;
  • Lengviau sutelksite savo dėmesį darbe, moksle ar kitoje kasdieninėje veikloje;
  • Dėka unikalių treniruočių metodikų, nepakenksite savo kūnui.

Daugiau informacijos tel. +370 685 84 147 arba el. paštu info@wt.lt |marketing@wingtsun.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *