Wing Tsun KungFu ir vėl radijo eteryje – „Kelyje“


 
   Pradžia » Wing Tsun KungFu ir vėl radijo eteryje – „Kelyje“
received_10207727428263661(1)
  • 2018-01-15

Naujus metus pradedame aktyviai ir kviečiame vėl susitikti radijo eteryje Kaune ir Vilniuje.  Jau šią savaitę Baltijos Wing Tsun KungFu atstovai dalyvaus radijo stotyje „Kelyje“, kur dalinsis savo patirtimi, papasakos daugybę įdomių dalykų apie kinų kovos meną Wing Tsun. Eterio metu turėsite galimybę paskambinti tiesiai į studiją ir paklausti Jums rūpimų klausimų ir gauti atsakymus tiesiai iš meistrų lūpų. Taip pat, radijo eterio metu galėsite  laimėti ir pakvietimą į jau kitą savaitę prasidėsiančius bazinius savigynos kursus A.R.M.O.R. – tad nepraleiskite progos!

Išgirsti mus galėsite radijo stotis „Kelyje“ :

KAUNE – jau rytoj (sausio 16 dieną) 10:00 – 11:00 val.

VILNIUJE – trečiadienį (sausio 17 dieną) 13:00 – 14:00 val.

Kaune radijuje dalyvaus Kauno Centro klubo vadovas ir I meistriškumo lygio meistras Si-Hing Gediminas Mickus ir  Wing Tsun KungFu mokinys Evaldas Vaičiūnas, tuo tarpu Vilniuje,  Šeškinės – Fabijoniškių klubo vadovas ir II meistriškumo lygio meistras Dai Si-Hing Gintaras Pačinskij kartu su  Evaldu Vaičiūnu.

Nepraleiskite progos pasiklausyti pasakojimų apie Wing Tsun ir galimybės laimėti pakvietimą sudalyvauti savigynos kursuose A.R.M.O.R. pradedantiesiems, kurie startuos jau kitą savaitę.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *