Šventiniai kursai ir padėkos vakarienė


 
   Pradžia » Šventiniai kursai ir padėkos vakarienė
pagr
  • 2017-12-18

Gruodžio 16 dieną Wing Tsun KungFu bendruomenėje vyko netradicinė treniruotė – šventiniai meistrų, instruktorių ir mokinių kursai.  Visi WT nariai susibūrė drauge paskutinį kartą šiemet su visa šeima pasimokyti Wing Tsun KungFu meno, patobulinti savo įgūdžius, na, o kai kurie, net ir pasikėlė savo mokinio lygį ar netgi įgijo instruktoriaus lygį. Tad, sveikiname Kęstutį Runkevičių įgijus instruktoriaus lygį ir linkime toliau siekti savo tikslų bei tobulėti Wing Tsun KungFu kelyje.

Labai džiugu, jog šiemet taip gausiai susirinkote kartu pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis, pasimėgauti gražiu vakaru ir, be abejo, sudalyvauti šventiniuose kursuose.

IMG_1614IMG_1624

IMG_1660

IMG_1642

 

 

 

 

Wing Tsun KungFu bendruomenės šventinė diena prasidėjo nuo penkias valandas trukusių intensyvių meistrų, instruktorių ir mokinių kursų. Į juos susirinko įvairaus amžiaus žmonės: vaikai, jaunos merginos, vyresnio amžiaus vyrai, netgi šeimos. Kursuose dalyvavo meistrai iš Lietuvos bei Latvijos, o juos vedė Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos prezidentas ir 5 meistriškumo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius. Po kursų sekė egzaminai, kurių metu visi norintieji turėjo galimybė pasikelti savo mokinio lygį.

Pasibaigus treniruotei mokiniai bei meistrai skubėjo į šventinę padėkos vakarienę viešbučio Santaka Hotel“ restorane „Europa, kuriame visų jau laukė vakarienė bei šventinė programa. Skaniai pavakarieniavę ir šiek tiek atsigavę po intensyvių kursų, Wing Tsun KungFu bendruomenė turėjo progą išklausyti kinų kalbos ir kultūros klubo Wu Wei merginų pristatymo apie jau senovėje kinų tradicija tapusius karpinius iš raudono popieriaus bei jų reikšmes kinų kultūroje. Taip pat vakaro metu merginos pristatė ir artėjančius kinų naujuosius metus – Geltonojo šuns metus – kurie žada būti aktyvūs, sėkmingi ir itin kūrybingi.

Wu weihjkfmkwu weei 2

Šventinėje vakarienėje aptarėme šiųmetinius pasiekimus, pasidalinome naujienomis apie artėjančius metus bei žinoma, išsikėlėme pagrindinius tikslus, kurių aktyviai sieksime naujaisiais metais. Ir toliau ketiname augti, plėstis, stiprinti klubų veiklą, o svarbiausia – dar labiau sustiptinti savo narių pasitikėjimą mumis. Si-Fu Linas Gudonavičius sveikino per šiuos metus nusipelniusius Wing Tsun KungFu mokinius bei instruktorius, pasveikino visus su itin sėkmingais metais, kurie buvo aktyvūs ne tik darbų, įvykdytų projektų bei renginių, mugių gausa, bet ir komunikacija viešojoje erdvėje. Galiausiai, artėjančių švenčių proga apsikeitėme kalėdinėmis dovanėlėmis ir keliavome išmėginti karpinių, kuriuos buvo galima parsinešti namo ir įteikti artimąjam kartu su kalėdine dovana.

sifu

remigijus

žibintai

sifu

 

 

 

 

Šventinį vakarą vainikavo dar viena BWTA dovana – dangaus žibintų paleidimas į dangų – simboliškai, tačiau paleisti į dangų buvo 20 žibintų su visais mūsų bendruomenės narių norais ir palinkėjimais pasitinkant jau kitais metais artėjantį Leung Ting Wing Tsun KungFu 20-metį Lietuvoje.

BWTA džiaugiasi sulaukusi tokio gausaus būrio žmonių, kas tik dar kartą patvirtina faktą, jog esame stipri bendruomenė.

Dar kartą norėtųsi padėkoti visiems aktyviems mūsų nariams, o labiausiai instruktoriams ir meistrams, kurie netausodami savo laiko, jėgų ir energijos aktyviai dalyvauja mugėse, įvairiuose renginiuose ir visomis išgalėmis stengiasi populiarinti Wing Tsun KungFu kovos meną Lietuvoje.

Na, o kadangi iki didžiųjų metų švenčių liko vos savaitė, norime palinkėti visiems sotaus kūčių stalo, laimingų šv. Kalėdų su šeima bei produktyvių bei sėkmingų artėjančių naujųjų metų!

 

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *