Si-Kung Maday Norbert seminaras – bendra treniruotė, pranokusi visus lūkesčius


 
   Pradžia » Si-Kung Maday Norbert seminaras – bendra treniruotė, pranokusi visus lūkesčius
DSC_9511
  • 2017-11-27

Vos daugiau nei prieš savaitę praskriejęs 9 meistriškumo lygio meistro Si-Kung Maday seminaras nepaliko abejingų: visos vyravusios baimės nugalėtos, paslaptys įmintys, o treniruotės, kaip sako patys mokiniai, pranoko visus lukesčius ir suteikė daugybė vertingų žinių bei įgūdžių.

„Dalyvauju jau nebe pirmą kartą seminare ir kiekvieną kartą šis seminaras, ši bendra treniruotė su bendraminčiais  pateisina mano lūkesčius, o įspūdžiai iš po seminaro būna itin geri – smagu sudalyvauti renginyje su visais Wing Tsun KungFu bendruomenės nariais, mokytis iš labai aukšto lygio meistrų, gauti jų pamokymų ir patarimų. Šiemet seminare buvo pateikta kaip tik man aktuali aukštesnio lygio technika ir jos aplikacijos, todėl likau itin patenkintas ir pasisėmiau be galo daug žinių, – pasakoja Wing Tsun KungFu Vilniaus Centro klubo narys Rimvydas Gruodis.

Seminaras vertas pusė mėnesio įprastinių treniruočių

Kaip pasakoja Rimvydas, šis seminaras, jo asmenine nuomone, buvo vertas gero pusės mėnesio įprastų treniruočių, o mokymosi kreivė po treniruočių smarkiai šovė aukštyn. IMG-7384

Rimvydui pritaria ir  Mantas, kuris  jau visai nebe naujokas Si-Kung Maday Norbert seminaruose Lietuvoje. Pasak Manto, kiekvienąkart dalyvauti seminaruose itin naudinga, kadangi galima sužinoti iš didžiojo meistro ne tik apie Wing Tsun KungFu istoriją, bet ir sudalyvauti bendroje treniruotėje su bendruomene, kuri atrodė tarsi individualus užsiėmimas.

„Likau labai patenkintas seminaru. Turbūt bene labiausiai įspūdį palikęs dalykas –  didelis dėmesys skirtas iš instruktorių. Visada sulaukdavau pagalbos, paaiškinimų. Seminaras buvo kaip individuali treniruotė. Po seminaro, galiu pasakyti, pakyla dar didesnis noras užsiimti Wing Tsun, –savo įspūdžiais dalijasi Mantas Vyšniauskas, vos prieš savaitę dalyvavęs Si-Kung Maday Norbert seminare Kaune.

Visiems bijantiems – pasiryžkite

IMG-7409Kalbant apie bendruomenės narių baimes, kurie vis dar nesiryžta sudalyvauti seminare, mokiniai sutartinai, sako jog bijoti nereikia, viskas yra parodoma instruktorių, supažindinama su bendra tvarka, o dalyvavimas seminare atneša kur kas daugiau naudos nei gali įgauti įprastinės treniruotės metu.

Jei jau pradėjote lankyti treniruotes, bet vis dar nesiržtate sudalyvauti seminare – patarčiau pagaliau pasiryžti“, – pataria R. Gruodis.

Tuo tarpu Mantas dalijasi savo prisiminimais apie pirmąjį seminarą ir tai, kas kelią ūpą siekti vis didesnių Wing Tsun KungFu aukštumų.

„Baimės dalyvauti seminare neturėjau, nes jau dalyvauju ne pirmą kartą. Pirmą kartą gal buvo ne tiek baimė, bet kiek viso proceso nežinojimas. Kas kaip vyks. Tai pamačius, sekančius kartus, jau žinoma, ko siekti iš seminaro. Apskritai, seminaras labai patiko. Išmokau daug naujų dalykų. Patiko tai, kad Si-Kung pasidalino savo prisiminimais apie Wing Tsun pradžią. Tai perteikia Wing Tsun istoriją. O ir pačios treniruotės bei asmeniniai pasiekimai labai motyvuoja, – pasakoja Wing Tsun KungFu bendruomenės narys M. Vyšniauskas.

Wing Tsun seminarai vaikų akimis

Vienas iš jaunųjų seminaro dalyvių, 9 -erių Edvin Aleksandrovič, taip pat labai patenkintas vykusiu seminaru ir sako, jog jo būrelių sąraše ne tik Wing Tsun KungFu, bet ir kiti kovos menai, tačiau pastarasis išlieka jo IMG-7414mėgstamiausiu. Pasak jaunojo Wing Tsun KungFu kovotojo, po kiekvieno seminaro jis įgauna vis daugiau patirties ir naujų žinių apie WingTsun kovos meną, o galimybė pasimokyti tiesiogiai iš didžiųjų Wing Tsun KungFu meistrų Si-Kung Maday Norbert ir Si-Fu Lino Gudonavičiaus yra tiesiog nepakartojama.

Berniuko tėtis pasakoja, jog nuo to laiko, kai sūnus pradėjo lankyti treniruotes, dar nei karto nepraleido nei vieno seminaro.

„Nuo 2016 m. gegužės mėnesio, kai jis pradėjo mokytis WingTsun kovos meno, jis nepraleido ne vieno Si-Kung Maday Norbert seminaro Lietuvoje ir dalyvavo viename Si-Jo Leung Ting seminare Varšuvoje (2016 m. ruduo). Edvin yra labai užsispyręs ir ryžtingas, be galo mėgsta Wing Tsun treniruotes ir jau yra įgijęs 7-ąjį Wing Tsun KungFu mokinio lygį“, – džiaugiasi Edvin tėtis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *