Gruodžio 16 dieną – Šventiniai kursai ir padėkos vakarienė


 
   Pradžia » Gruodžio 16 dieną – Šventiniai kursai ir padėkos vakarienė
Kalėdinė vakarienė WT
  • 2017-11-22

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija dėkoja už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Tik Jūsų visų dėka mes esame tokia stipri bendruomenė, tokia tvirta šeima, tokia stipri asociacija. Tik Jūsų pasitikėjimas, užsispyrimas ir valia – mus skatina tobulėti, augti ir siekti tolimesnių tikslų!

Artėjant didžiosioms metų šventėms norime visus Wing Tsun KungFu bendruomenės narius pakviesti į jau tradiciją tapusius šventinius kursus bei vakare vyksiančią Kalėdinę padėkos vakarienę.

Gruodžio 16 dieną 10-15 valandomis vyks šventiniai instruktorių ir mokinių kursai Kauno centro klube, į kuriuos yra kviečiami visų klubų nariai.

Po jų, 18 valandą organizuojama Kalėdinė padėkos vakarienė, kuri vyks viešbučio Santaka Hotel“ restorane „Europa“ (J. Gruodžio g. 19). Visus Wing Tsun KungFu klubų narius kviečiame susėsti prie bendro stalo ir drauge po intensyvių kursų pavakarieniauti,  prisiminti dar vienus itin sėkmingus bendruomenės metus bei aptarti artėjančius 2018-ųjų metų planus! 

Vakarienės metu bus aptariami šių metų asociacijos ir klubų pasiekimai bei kitų metų tikslai kartu su uždaviniais. Kiekvienas turės galimybę pasidalinti savo asmenine patirtimi Wing Tsun KungFu kelyje.

Visus maloniai kviečiame jaukiai praleisti vakarą, pajusti artėjančių švenčių nuotaiką bei pasidalinti savo mintimis bei pasiūlymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *