fbpx

Pirma treniruotė


 
   Pradžia » Apie Wing Tsun » Pirma treniruotė

Wing Tsun KungFu - universalus ir visiems tinkamas kovos menas, gerinantis ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę.

  • Čia nereikia jokio išankstinio fizinio pasiruošimo, bet pradėję treniruotis jausite, kaip gerėja Jūsų savijauta - atsiranda daugiau energijos, pagerėja dėmesio koncentracija darbe ir vis dažniau atsikeliate su puikia nuotaika!
  • Kovos menu užsiiminėti gali visi nuo 8 iki 88 metų. Svarbiausia - noras tobulėti ir tapti visapusišku mūsų asociacijos nariu!

Nori išbandyti Wing Tsun kovos meną? Ateik - pirma treniruoė visuose Lietuvos klubuose visada NEMOKAMA!

11046685_918801858142183_3422689805908227202_n

Wing Tsun KungFu meistrai iš visos Europos

Pirmoji treniruotė - neįpareigojanti. Čia susipažinsite su pasirinkto Wing Tsun klubo vidaus tvarka ir taisyklėmis, pajausite klubo atmosferą ir nuotaikas. Instruktorius papasakos apie kovos meną ir padės mokytis. Visai nesvarbu, ar esate prieš tai užsiiminėję panašia veikla. Net jei esate visiškas naujokas kovos mene, kartu su instruktoriaus pagalba pradėsite suprasti pagrindinius veiksmus. Pirmai treniruotei reikia tik patogios sportinės aprangos (geriausia  - tamsios sportinės kelnės ir balti marškinėliai) bei sportinės avalynės. 

Toliau praktikuojant Wing Tsun KungFu kovos meną, reikalinga:

notepad

Rašiklis ir užrašų knygutė

 

Treniruotėse svarbu ne tik praktiniai veiksmai. Protinis darbas - vienas iš Wing Tsun kovos meno principų.

Svarbu ne tik atkartoti veiksmus, bet ir suprasti techniką bei svarbą ir panaudojimo galimybes, todėl treniruotėse visada labai pravers rašiklis ir užrašų knygutė.

 

 

mellvedo_s

Krūtinės apsauga

 

Krūtinės apsauga saugo nuo sužeidimų praktikuojant įvairius smūgius su porininku. Mums svarbu saugus ir pavojaus sveikatai nesukeliantis mokymasis, todėl krūtinės apsauga čia atlieka svarbų vaidmenį.

 

 

 

kesztyu_s

Apsauginės pirštinės

 

Aukštesnio lygio Wing Tsun studentai mokosi kovoti su apsauginėmis pirštinėmis.

 

 

 

 

aps

Akių raištis

Mokantis "Chi Sau" - lipnių rankų technikos - svarbiau jausti priešininko veiksmus, todėl šis kovos būdas yra praktikuojamas su akių raščiu.