fbpx

Si – Kung Maday Norbert


 
   Pradžia » Apie Wing Tsun » Meistrai » Si – Kung Maday Norbert

Vengras Si-Kung Norbertas Maday, būdamas 14 metų, pradėjo mokytis Wing madayTsun Kuen KungFu. Vengrijoje nebuvo tikrojo šio stiliaus meistro, jį užsispyręs Bruce’o Lee gerbėjas rado kaimyninėje šalyje, tuometinėje Jugoslavijoje, į kurią vengras važinėjo ketverius metus. Kai Jugoslavijoje kilo pilietinis karas, Si-Kung N.Maday negalėjo važinėti pas savąjį meistrą, todėl kreipėsi į šio mokytoją Si-Jo Leung Ting, gyvenantį Honkonge. 1985 metais Si-Kung įstojo į Didžiojo meistro Leung Ting sukurtą Tarptautinę Wing Tsun asociaciją (International Wing Tsun Association).

Prieš sistemą - kovotojo dvasia

Būdamas 16 metų Si-Kung Norbertas Maday jau turėjo savo mokinių. 1986 metais jis atidarė savo nelegalią Wing Tsun KungFu mokyklą, nes tuo metu Vengrijoje, kaip ir visose tuometinėse socialistinėse šalyse, buvo draudžiama mokytis bet kokių kovos menų. 1989 metais ši veikla tapo legali, o po metų Si-Kung N.Maday tapo tiesioginiu Si-Jo Leung Ting mokiniu.

Kelias į pripažinimą

2001 metais Didysis meistras Leung Ting pasiūlė Si-Kung Norbertui Maday vadovautileung-ting-maday-norbert-wing-tsun-kung-fu
Amerikos Wing Tsun asociacijai, tačiau šis pasiliko Vengrijoje ir toliau vadovauja Rytų Europos Wing Tsun organizacijai (East European Wing Tsun Organization).

Si-Kung N. Maday Vengrijoje išleido tris savo knygas apie Wing Tsun KungFu ir dešimt Si-Jo Leung Ting knygų, kelios jų yra išverstos į lenkų kalbą.

Šiuo metu Si-Kung Norbert Maday nuolat keliauja po Europą ir veda aukšto lygio seminarus Wing Tsun KungFu gerbėjams. Kovos meno entuziastai su dideliu nekantrumu laukia jo vedamų paskaitų, seminarų ir kursų įvairioms amžiaus grupėms, o po jų dalinasi tik geriausiais įspūdžiais apie meistrą ir Wing Tsun kovos meną.