fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai


 
   Pradžia » Dažniausiai užduodami klausimai

1.

Kuo Wing Tsun pranoksta kitus kovos menus?

Visi kovos menai yra savaip geri, bet kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi. Wing Tsun - tai ne tik kovos menas, tai - mokymosi ir gyvenimo kelias, paremtas tam tikrais principais ir koncepcijomis. Wing Tsun sistema moko suprasti tam tikrus veiksmus ir pritaikyti juos realiose situacijose.

2.

Kaip žinoti, kad Wing Tsun yra pritaikomas realiose situacijose, jei nevyksta įvairios varžybos?

Būtina pabrėžti tai, kad varžybinė patirtis neatspindi tikrosios, realios situacijos gatvėje, susidūrus su užpuoliku. Visgi Wing Tsun kovos meno metai iš metų mokomi įvairūs kariniai padaliniai, tai įrodo, kad šis kovos menas yra veiksmingas ne tik treniruotėse, bet ir yra pritaikomas realiose situacijose.

3.

Kodėl nevyksta draugiškos Wing Tsun varžybos?

Wing Tsun KungFu pažengusiųjų treniruotėse vyksta laisvos Wing Tsun kovos, kurios yra įtrauktos į Wing Tsun egzaminų programą. Čia mokiniai ir meistrai mokomi kovos meno veiksmų, pritaikomų tokio tipo kovoje. Wing Tsun KungFu nėra varžybinis sportas, todėl specialios varžybos čia nėra rengiamos. Tam yra įvairūs seminarai, kursai ir kiti užsiėmimai.

4.

Nuo ko priklauso privačių pamokų kainos?

Privačių pamokų kainos yra nustatomos kartu su meistru priklausomai nuo jo meistriškumo lygio, pasiektų rezultatų ir panašiai.

5.

Kam reikalingi Wing Tsun mokinių lygiai?

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija (toliau- BWTA) priklauso Rytų Europos organizacijai bei Tartptautinei Wing Tsun KungFu Organizacijai (IWTA), kuri turi daug narių, tad, vykstant bendriems užsiėmimams, svarbu identifikuoti narių lygį. Pagal patvirtintą IWTA programą laikomi egzaminai, kurių metu išlaikyti Wing Tsun KungFu mokinio ir meistro lygiai yra pripažįstami visame pasaulyje. Wing Tsun lygiai yra tokie pat svarbūs kaip ir mokinio lygiai vidurinėje mokykloje, gimnazijoje, kolegijoje ir universitete.

6.

Kodėl instruktoriams bent kartą per mėnesį būtina dalyvauti instruktorių kursuose?

Pagal Wing Tsun kovos meno garantiją, Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija užtikrina, kad kiekvienas mokinys yra mokomas tik pagal autentišką mokymo programą ir žinias gauna iš kvalifikuoto, nuolat savo žinias gilinančio instruktoriaus. Tam reikalingi instruktorių kursai, kuriuose jie nuolat atnaujina ir papildo savo žinias, taip užtikrinant kokybišką tolesnį žinių perdavimą.