fbpx

Partneriai


 
   Pradžia » Partneriai

PARTNERIAI

 

 

sveikas-miestas-tik-logo (1)

 

VIEŠOJI ĮSTAIGA SVEIKAS MIESTAS

Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją ir Sportas Visiems judėjimą, o taip pat organizuojanti kūno kultūros ir sporto renginius Vilniaus mieste.

 

 

kauno-centro-sporto-mokykla

 

 

KAUNO CENTRO SPORTO MOKYKLA STARTAS

Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų papildomo ugdymo biudžetinė Kauno miesto savivaldybės įstaiga, veikianti pagal Kauno sporto mokyklos „Startas“  nuostatus. Kauno sporto mokyklos „Startas“ buveinė –  Miško g. 3.    www.smstartas.lt;

 

 

Oksalis Logo

GINKLŲ PARDUOTUVĖ OKSALIS

Parduotuvių tinkle Oksalis – itin didelis pasirinkimas prekių laisvalaikiui, savigynai bei medžioklei. Jūsų patogumui parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Jurbarke, Joniškyje, Pasvalyje, Plungėje, Mažeikiuose ir Rokiškyje, o taip pat vienas didžiausių laisvalaikio, savigynos ir medžioklės prekių pasirinkimas internete www.oksalis.lt!

 

 

logo

VAIKŲ IR JAUNIMO UŽIMTUMAS

Tai projektas skatinantis įtraukti vaikus ir jaunimą į sportą bei ugdantis jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, lavinantis gebėjimus bei aktyvinantis bendravimą su kitais bendraamžiais. Dėl Wing Tsun KungFu kovos meno savitumo (jo dėka lavinama ne tik fizinė kūno forma, tačiau orientuojamasi ir į protinių gebėjimų lavinimą) jis gali būti plačiai taikomas ugdant vaikų ir jaunimo charakterį bei gebėjimus. Dėl šios priežasties vaikų, jaunimo ir jų tėvų susidomėjimas šia sporto šaka, ne tik prisidės prie užimtumo didinimo, bet ir paskatins asmenybės ugdymą bei veiks kaip prevencinė priemonė prieš agresiją ir smurtą.

 

INFORMACINIAI PARTNERIAI

 

European_Hit_Radio_logo

 

 

RADIJO STOTIS – EUROPEAN HIT RADIO

European Hit Radio – nacionalinė radijo programa, transliuojanti įvairią naują muziką UAB „Radiola“ priklausančiu siuntimo tinklu. European Hit Radio perkamiausių bei populiariausių dainų grotuvas tavo kompiuterije, telefone.

 

 

 

kelyje logo

RADIJO STOTIS – KELYJE

Radijo stoties „Kelyje“ šaukiniai pirmą kartą nuskambėjo 2000 metais Kaune, 105,9 MHz dažniu ir tai buvo pirmoji radijo stotis Lietuvoje, skirta visiems, esantiems kelyje. Greit ji tapo populiariausia ir klausomiausia radijo stotimi Kaune.

2003 metais „Kelyje“ jau skambėjo  Vilniuje (107,7 MHz ) ir Klaipėdoje (99,8 MHz), kur taip pat greit užkariavo kelius, radijo imtuvus ir klausytojų širdis.
1509266_690617987649008_11527679_n
AINA – Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra
Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra AINA – Aukštaitijos naujienų portalas. AINA.LT – informacija apie Panevėžį ir Aukštaitiją (Biržus, Rokiškį, Kupiškį, Pasvalį, Anykščius, Uteną, Ukmergę) ir svarbiausius šalies politikos, verslo bei kitus įvykius.