Partneriai


 
   Pradžia » Partneriai

Partneriai

 

VIEŠOJI ĮSTAIGA SVEIKAS MIESTAS

Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją ir Sportas Visiems judėjimą, o taip pat organizuojanti kūno kultūros ir sporto renginius Vilniaus mieste.

sveikas_miestas

 

 

 

KAUNO CENTRO SPORTO MOKYKLA STARTAS

Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų papildomo ugdymo biudžetinė Kauno miesto savivaldybės įstaiga, veikianti pagal Kauno sporto mokyklos „Startas“  nuostatus. Kauno sporto mokyklos „Startas“ buveinė –  Miško g. 3.    www.smstartas.lt;

 

GINKLŲ PARDUOTUVĖ OKSALIS

Parduotuvių tinkle Oksalis – itin didelis pasirinkimas prekių laisvalaikiui, savigynai bei medžioklei. Jūsų patogumui parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Jurbarke, Joniškyje, Pasvalyje, Plungėje, Mažeikiuose ir Rokiškyje, o taip pat vienas didžiausių laisvalaikio, savigynos ir medžioklės prekių pasirinkimas internete www.oksalis.lt!

Oksalis Logo

 

 

 

 

VAIKŲ IR JAUNIMO UŽIMTUMAS

Tai projektas skatinantis įtraukti vaikus ir jaunimą į sportą bei ugdantis jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, lavinantis gebėjimus bei aktyvinantis bendravimą su kitais bendraamžiais. Dėl Wing Tsun KungFu kovos meno savitumo (jo dėka lavinama ne tik fizinė kūno forma, tačiau orientuojamasi ir į protinių gebėjimų lavinimą) jis gali būti plačiai taikomas ugdant vaikų ir jaunimo charakterį bei gebėjimus. Dėl šios priežasties vaikų, jaunimo ir jų tėvų susidomėjimas šia sporto šaka, ne tik prisidės prie užimtumo didinimo, bet ir paskatins asmenybės ugdymą bei veiks kaip prevencinė priemonė prieš agresiją ir smurtą.

logo

 

Informaciniai partneriai

 

RADIJO STOTIS – EUROPEAN HIT RADIO

European Hit Radio – nacionalinė radijo programa, transliuojanti įvairią naują muziką UAB „Radiola“ priklausančiu siuntimo tinklu. European Hit Radio perkamiausių bei populiariausių dainų grotuvas tavo kompiuterije, telefone.

European_Hit_Radio_logo

 

 

 

 

 

 

EXTRA FM – GERO SKONIO RADIJAS

Šiuo metu radijo stoties EXTRA FM transliuojamos programos klausytis gali Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Utenos ir Ukmergės miestų ir apylinkių gyventojai. EXTRA FM rūpi ne tik sėkmingaįmonės veikla, orientuota į radijo plėtrą. Įvairioms įstaigoms rengiami komunikacijos mokymai, siūlomas ir sėkmingai įgyvendinamas renginių organizavimas, vykdomi šviečiamieji edukaciniai projektai.

EXTRA FM LOGO RAUDONAS P1

 

 

 

 

RADIJO STOTIS – KELYJE

Radijo stoties „Kelyje“ šaukiniai pirmą kartą nuskambėjo 2000 metais Kaune, 105,9 MHz dažniu ir tai buvo pirmoji radijo stotis Lietuvoje, skirta visiems, esantiems kelyje. Greit ji tapo populiariausia ir klausomiausia radijo stotimi Kaune.

2003 metais „Kelyje“ jau skambėjo  Vilniuje (107,7 MHz ) ir Klaipėdoje (99,8 MHz), kur taip pat greit užkariavo kelius, radijo imtuvus ir klausytojų širdis.

kelyje logo