Partneriai


 
   Pradžia » Partneriai

PARTNERIAI

VIEŠOJI ĮSTAIGA SVEIKAS MIESTAS

sveikas_miestas

Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją ir “Sportas Visiems” judėjimą, o taip pat organizuojanti kūno kultūros ir sporto renginius Vilniaus mieste.

 

KAUNO CENTRO SPORTO MOKYKLA STARTAS

Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų papildomo ugdymo biudžetinė Kauno miesto savivaldybės įstaiga, veikianti pagal Kauno sporto mokyklos „Startas“  nuostatus. Kauno sporto mokyklos „Startas“ buveinė –  Miško g. 3.    www.smstartas.lt;

 

VAIKŲ IR JAUNIMO UŽIMTUMAS

logo

Tai projektas skatinantis įtraukti vaikus ir jaunimą į sportą bei ugdantis jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, lavinantis gebėjimus bei aktyvinantis bendravimą su kitais bendraamžiais. Dėl Wing Tsun KungFu kovos meno savitumo (jo dėka lavinama ne tik fizinė kūno forma, tačiau orientuojamasi ir į protinių gebėjimų lavinimą) jis gali būti plačiai taikomas ugdant vaikų ir jaunimo charakterį bei gebėjimus. Dėl šios priežasties vaikų, jaunimo ir jų tėvų susidomėjimas šia sporto šaka, ne tik prisidės prie užimtumo didinimo, bet ir paskatins asmenybės ugdymą bei veiks kaip prevencinė priemonė prieš agresiją ir smurtą.

 

 

Informaciniai partneriai

 

europinhitradioRADIJO STOTIS – EUROPEAN HIT RADIO

European Hit Radio – nacionalinė radijo programa, transliuojanti įvairią naują muziką UAB „Radiola“ priklausančiu siuntimo tinklu. European Hit Radio perkamiausių bei populiariausių dainų grotuvas tavo kompiuterije, telefone.

 

 

EXTRA FM – GERO SKONIO RADIJAS

EXTRA FM LOGO RAUDONAS P1

Šiuo metu radijo stoties EXTRA FM transliuojamos programos klausytis gali Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Utenos ir Ukmergės miestų ir apylinkių gyventojai. EXTRA FM rūpi ne tik sėkminga įmonės veikla, orientuota į radijo plėtrą. Įvairioms įstaigoms rengiami komunikacijos mokymai, siūlomas ir sėkmingai įgyvendinamas renginių organizavimas, vykdomi šviečiamieji edukaciniai projektai.

 

 

RADIJO STOTIS – KELYJE

kelyje logo

 

Radijo stoties “Kelyje” šaukiniai pirmą kartą nuskambėjo 2000 metais Kaune, 105,9 MHz dažniu ir tai buvo pirmoji radijo stotis Lietuvoje, skirta visiems, esantiems kelyje. Greit ji tapo populiariausia ir klausomiausia radijo stotimi Kaune.

2003 metais “Kelyje” jau skambėjo  Vilniuje (107,7 MHz ) ir Klaipėdoje (99,8 MHz), kur taip pat greit užkariavo kelius, radijo imtuvus ir klausytojų širdis.

 

AINA – AUKŠTAITIJOS INTERNETINĖ NAUJIENŲ AGENTŪRA

aina_logo

 

AINA.lt – informacija apie Panevėžį ir Aukštaitiją (Biržus, Rokiškį, Kupiškį, Pasvalį, Anykščius, Uteną, Ukmergę) ir svarbiausius šalies politikos, verslo bei kitus įvykius.