Apie Wing Tsun


 
   Pradžia » Apie Wing Tsun

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija (BWTA) - Tarptautinės Wing Tsun organizacijos (IWTO - International Wing Tsun Organization) dalis. Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija jau daugiau nei 15 metų perduoda didžiojo meistro Si-Jo Leung Ting  žinias savo mokiniams. Si-Jo Leung Ting yra dabartinis Tarptautinės Wing Tsun asociacijos (International Wing Tsun Association - IWTA) prezidentas ir vienintelis gyvas didysis meistras.

Tik Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija turi gilias ir tvirtas šaknis, siekiančias senosios Kinijos meistrus ir tikslingai einanti užsibrėžtu keliu. Vadovajami didžiųjų pasaulio meistrų (9 lygio meistro Si-Kung Maday Norbert (EEWTO) bei 5 lygio meistro Si-Fu Lino Gudonavičiaus (BWTA)) visi meistrai ir instuktoriai nuolat tobulina savo įgūdžius ir plečia žinias. Taip pat visi meistrai bei instruktoriai yra kvalifikuoti ir pripažįstami visame pasaulyje. Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija laukia tų, kurie nori išmokti vienintelio tikrojo, neiškraipyto Wing Tsun KungFu kovos meno!

Mūsų veikla:
  • nuolatinis klubų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje augimas ir jų  narių tobulėjimas;
  • savigynos seminarų vedimas ugdymo įstaigose;
  • savigynos kursų organizavimas ne tik įvairioms žmonių grupėms, bet ir saugos tarnyboms, moterų krizių centrams, udymo įstaigų auklėtiniams ir auklėtojams;
  • dalyvavimas tarptautiniuose renginiuose;
  • tobulinimosi kursų instruktoriams organizavimas;