Wing Tsun šeima ir vėl kartu Vepriuose


 
   Pradžia » Wing Tsun šeima ir vėl kartu Vepriuose
Veprių stovykla
  • 2017-07-11

Norime pasidžiaugti vos praėjusią savaitę vykusia Veprių vasaros stovykla bei pasveikinti visus mokyklos mokytojus bei mokinius ne tik išgyvenusius intensyvią vasaros treniruočių stovyklą, bet ir išsilaikiusius egzaminus ir pasikėlusius savo kvalifikaciją.

Kaip ir kiekvienais metais stovykloje netrūko daug darbo, treniruočių ir prakaito tobulinant įgūdžius. Penkias dienas trukusioje intensyvioje Veprių stovykloje, nariai ne tik treniravosi gamtoje, bet ir daug laiko praleido drauge, formavo dar stipresnį tarpusavio ryšį. Ši stovykla jau yra praminta Wing Tsun meistrų kalve, kurioje mokiniai mokomi būti mokytojais, o mokytojai patys tobulina savo įgūdžius bei žinias.

Kasmetinė instruktorių bei asistentų stovykla Vepriuose – tai privilegija, kuria gali pasinaudoti tik Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos meistrai bei mokiniai. Ši stovykla – puiki repeticija ruošiantis Wing Tsun KungFu metų renginiui – vasaros stovyklai su Si-Kung Maday Norbert!

Kviečiame visus aktyviai registruotis į laukiamiausią šios vasaros renginį – Si-Kung Maday Norbert vasaros stovyklą Kaune, kuri vyks jau kitą savaitę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *