Partneriai


 
   Pradžia » Apie Wing Tsun » Partneriai

Partneriai

 

VIEŠOJI ĮSTAIGA “SVEIKAS MIESTAS”

sveikas_miestas

Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją ir “Sportas Visiems” judėjimą, o taip pat organizuojanti kūno kultūros ir sporto renginius Vilniaus mieste.

 

VAIKŲ IR JAUNIMO UŽIMTUMAS

logo

Tai projektas skatinantis įtraukti vaikus ir jaunimą į sportą bei ugdantis jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, lavinantis gebėjimus bei aktyvinantis bendravimą su kitais bendraamžiais. Dėl Wing Tsun KungFu kovos meno savitumo (jo dėka lavinama ne tik fizinė kūno forma, tačiau orientuojamasi ir į protinių gebėjimų lavinimą) jis gali būti plačiai taikomas ugdant vaikų ir jaunimo charakterį bei gebėjimus. Dėl šios priežasties vaikų, jaunimo ir jų tėvų susidomėjimas šia sporto šaka, ne tik prisidės prie užimtumo didinimo, bet ir paskatins asmenybės ugdymą bei veiks kaip prevencinė priemonė prieš agresiją ir smurtą.

 

SIP SAP – NATŪRALI BERŽŲ SULA

SIP SAP logo

Sip Sap – ekologiška lietuviška beržų sula. Mes surenkame geriausią medžių sulą ir pateikiame jums. Sula stiprina organizmą, neutralizuoja kenksmingas medžiagas ir suteikia energijos. Turtinga vitaminais ir mineralais, turi unikalių amino rūgščių. Sula yra vitamino c, kalcio, kalio, natrio, magnio, mangano, geležies, gliutamino šaltinis. Vertinkite šią Lietuvoje surinktą miško dovaną ir ragaukite visus metus.

 

MAGNUM – SVEIKOS LIETUVIŠKOS SULTYS

Magnum logo E 2014 07 28 black

„Magnum“ sultys yra socialiai atsakinga įmonė, investuojanti į Lietuvos ateitį, dalį pelno skirdama remti Lietuvos sportą, kultūrą, vaikų ir jaunimo ugdymą. Rinkdamiesi „Magnum“ sultis Jūs taip pat remiate savo vaikus, artimuosius, sportą, kultūrą ir meną.

 

ESN LIETUVA

LT-DIGITAL-COLOR

 

 

 

ESN Lietuva – nevyriausybinė savanoriška organizacija, Lietuvoje įsikūrusi 2002 metais, o oficialiai įsteigta 2012 metais. ESN Lietuva yra viena iš 39 kitų Europos valstybių sudarančių bendrą ESN tinklą, vienijantį daugiau nei 500 aukštųjų mokyklų. Šiuo metu ESN Lietuva vienija 15 ESN sekcijų 16-oje aukštųjų mokyklų visoje šalyje. Organizacija yra koordinuojama Nacionalinės Valdybos renkamos kiekvienais metais. ESN Lietuva dirba tarptautinių studentų labui, skatina jų integraciją Lietuvoje, rūpinasi jų laisvalaikiu. ESN Lietuva puoselėja tarptautiškumą bei toleranciją, skatina jaunų žmonių mobilumą.

 

Informaciniai partneriai

EXTRA FM – GERO SKONIO RADIJAS

EXTRA FM LOGO RAUDONAS P1

Šiuo metu radijo stoties EXTRA FM transliuojamos programos klausytis gali Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Utenos ir Ukmergės miestų ir apylinkių gyventojai. EXTRA FM rūpi ne tik sėkminga įmonės veikla, orientuota į radijo plėtrą. Įvairioms įstaigoms rengiami komunikacijos mokymai, siūlomas ir sėkmingai įgyvendinamas renginių organizavimas, vykdomi šviečiamieji edukaciniai projektai.

 

 

 

RADIJO STOTIS – KELYJE

kelyje logo

 

Radijo stoties “Kelyje” šaukiniai pirmą kartą nuskambėjo 2000 metais Kaune, 105,9 MHz dažniu ir tai buvo pirmoji radijo stotis Lietuvoje, skirta visiems, esantiems kelyje. Greit ji tapo populiariausia ir klausomiausia radijo stotimi Kaune.

2003 metais “Kelyje” jau skambėjo  Vilniuje (107,7 MHz ) ir Klaipėdoje (99,8 MHz), kur taip pat greit užkariavo kelius, radijo imtuvus ir klausytojų širdis.

register_logo

„Sweepest“ išskirtinai efektyvios reklamos rūšis – internetinių konkursų platforma, iki šiol vienintelė tokia Lietuvoje.

 

 

AINA – AUKŠTAITIJOS INTERNETINĖ NAUJIENŲ AGENTŪRA

aina_logo

 

AINA.lt – informacija apie Panevėžį ir Aukštaitiją (Biržus, Rokiškį, Kupiškį, Pasvalį, Anykščius, Uteną, Ukmergę) ir svarbiausius šalies politikos, verslo bei kitus įvykius.