Si-Kung Maday Norbert vasaros stovykla ir vėl sugrįžta į Lietuvą


 
   Pradžia » Si-Kung Maday Norbert vasaros stovykla ir vėl sugrįžta į Lietuvą
DSC_8600
  • 2017-06-23

Liepos 18 – 23 dienomis į Lietuvą sugrįžta visų labai laukta ir jau kasmet tarsi tradicija tapusi Si-Kung Maday Norbert vasaros stovykla, kurioje netrūksta vertingų žinių iš aukščiausiojo lygio meistrų, sunkaus darbo bei gerų emocijų būnant kartu su visa Wing Tsun KungFu šeima.

Si-Kung Maday Norbert vasaros stovykla – jau ne vienerius metus organizuojama kovos menų stovykla skirta visiems Baltijos Wing Tsun nariams iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Penkias dienas truksiantys kursai pasižymi savo intensyvumu, todėl tai puiki galimybė patobulinti savo techniką bei įgauti daug naudingos patirties ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Nepraleiskite galimybės pasimokti iš geriausiųjų ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje.

Stovyklos metu bus vykdomi intensyvūs užsiėmimai Wing Tsun KungFu nariams. Taip pat, bus galimybė laikyti egzaminus bei kelti savo meistriškumo lygį.

Po intensyvių treniruočių stovyklos dalyvių laukia bendra iškyla ir vakarienė, kurios metu atgausite jėgas, pasidalinsite savo įspūdžiais vieni su kitais, o svarbiausia – turėsite galimybę pabendrauti su pačiu 9-ojo lygio meistru Si-Kung Maday Norbert bei Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos prezidentu bei 5-ojo lygio meistru Linu Gudonavičiumi.

Nepraleiskite progos ir meskite šalin baimes, jog ši stovykla tik profesionalams. Stovykloje laukiami visi, nesvarbu ar visai neseniai pasinėrę į Wing Tsun KungFu kovos meną ar ilgamečiai šios srities praktikuotojai – laukiami visi!

Renginio kalendorių galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *