Si-Kung Maday Norbert seminaras. Kodėl verta dalyvauti?


 
   Pradžia » Si-Kung Maday Norbert seminaras. Kodėl verta dalyvauti?
13691164_1180092858679747_4218443731050584685_o
  • 2017-11-13

Ar norėtum sudalyvauti treniruotėje, kurią vestų Si-Kung Maday Norbert, o tau asistuotų geriausieji ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos meistrai ir instruktoriai? Dar daugiau, ar norėtum pamatyti kaip vyksta meistrų egzaminai, išvysti sudėtingas kovos meno technikas bei iš jų pasimokyti?

Kviečiame registruotis tave į jau penktadienį startuosiantį Si-Kung Maday Norbert seminarą Kaune, kuriame netrūks darbo, įgūdžių tobulinimo bei nuoširdžių patarimų, padėsiančių kopti aukštyn į Wing Tsun KungFu kalno viršūnę.

Mokiniai neretai sako, jog pranešus žinią, apie į Lietuvą atvykstantį 9 meistriškumo lygio meistrą Si-Kung Maday Norbert, vietoj pakilios nuotaikos juos užklumpa baimė ir mintys, jog dalyvauti neverta, nes esi tam dar nepasiruošęs(-usi)? Jei esi vienas iš tų mokinių – norime tave nuraminti!

Visiems savimi nepasitikintiems mokiniams skubame pasakyti, jog jau trečiadienį startuosiantis meistrų ir instruktorių, o penktadienį – visų Wing Tsun šeimos narių seminaras su aukščiausiojo lygio meistru – tai unikali galimybė sudalyvauti neeilinėje treniruotėje, kurioje pasisemsi kur kas daugiau įspūdžių bei patobulinsi įgūdžius labiau nei kartu viso mėnesio įprastines treniruotes kartu sudėjus!

Tad tokios frazės jog „dar per anksti“ ar „esu nepasiruošęs(-usi)“ – net negali būti! Niekada nėra per anksti norėti išmokti, labiau suprasti ar sugebėti geriau mokėti atlikti tam tikrą techniką.

Seminare, kitaip tariant bendroje Wing Tsun KungFu treniruotėje, dalyvaus tiek naujokai, į Wing Tsun KungFu pasaulį atvykę dar visai nesenai, tiek senbuviai – kurie praktikuoja šį kovos meną jau daugiau nei kelerius metus. Užtikriname jog treniruotė bus visiškai saugi, na, o aplink tvyrantis mikroklimatas pakraus puikios nuotaikos visiems likusiems metams.

Įsivaizduokite treniruotę, kurioje susirenka visi Wing Tsun KungFu meistrai, instruktoriai bei mokiniai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, o drauge ir aukščiausiojo lygio meistras, kurio neįkainojamų žinių nereikia keliauti semtis toli – seminaras vyks Lietuvoje, Kaune.

Si – Kung Maday Norbert seminaro metu turėsite galimybę patobulinti įgūdžius, padirbėti poroje bei išmokti to, kas, galbūt, itin sunkiai sekasi įprastinių treniruočių metu. Pagalbos ranką bei patarimus tau dalins ne tik Lietuvos, Latvijos ar Estijos Wing Tsun KungFu meistrai ir instruktoriai, bet ir 9 meistriškumo lygio meistras Si-Kung Maday Norbert iš Vengrijos kartu su Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos prezidentu bei 5 meistriškumo lygio meistru Si-Fu Linu Gudonavičiumi.

Šeštadienį, seminaro pabaigoje turėsite galimybę stebėti mokinių bei instruktorių egzaminus, pasisemti entuziasmo kopti aukštyn, bei galbūt, motyvacijos kitąmet patiems laikyti egzaminą dėl aukštesnio mokinio lygio, ar netgi meistriškumo lygio.

Neverta jaudintis ir dėl kalbos barjero. Seminaras vyks anglų kalba, tačiau viso seminaro metu vertėjaus žmogus, kuris bet kuriuo metu galės padėti tau susikalbėti su kitos šalies meistru, ar išversti tai, ką bendrų užsiėmimų metu sako pats Si-Kung Maday Norbert.

Įgyk naujų žinių, patobulink technikas, pasisemk patirties iš meistrų ir instruktorių, kurie bet kuriuo metu galės tau padėti ir patarti, o svarbiausia – nedvejok ir neleisk baimei bei nerimui užvaldyti tavo sprendimo!

Registracija vyksta pas TAVO klubo instruktorių.

SEMINARO PROGRAMA:

Lapkričio 15d.
19:30 – 21:30 val. – Instruktorių seminaras Kaune.
Adresas: Miško g. 3, Kaunas. Meninės gimnastikos salė;

Lapkričio 16 d.
19:30 – 21:30 val. – Instruktorių seminaras Kaune.
Adresas: Miško g. 3, Kaunas. Meninės gimnastikos salė;

Lapkričio 17 d.
18:00 – 20:00 val. bendrasis seminaras visiems!
Adresas: Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė.

Lapkričio 18 d.
10:00 – 12:00 Rytinė treniruotė visiems!
14:00 – 16:00 Vakarinė treniruotė visiems!
16:00 – .. – EGZAMINAI.
Adresas: Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė.

Užsitikrink gerų emocijų dozę bei pasinaudok paskutine galimybe užsiregistruoti į seminarą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *