Ką apie pirmąjį savo Si-Kung Maday Norbert seminarą sako Wing Tsun nariai?


 
   Pradžia » Ką apie pirmąjį savo Si-Kung Maday Norbert seminarą sako Wing Tsun nariai?
jbiP4r3gJ1LGrS4V9P65K_Bq5HNzplSqbxlLfBsbO-oLAYspN
  • 2016-11-22

„- Labas! Ar dalyvausi mokytojo Si-Kung Maday Norbert seminare kovo 22 – 23 dienomis?

-Nežinau, tikrai nesijaučiu pakankamai stiprus/stirpi, kad šiemet ten sudalyvaučiau. Galbūt kitamet… „

Pastaruoju metu tokius, savęs nepasitikinčius atsakymus mūsų mokiniai ir mokytojai treniruočių metu girdi gana dažnai. Todėl, siekiant parodyti, kad Si-Kung Maday Norbert seminaro ne tik, kad nereikia bijoti, bet ir privaloma jame sudalyvauti, mes paklausinėjome savo mokytojų bei mokinių, apie jų pirmąjį įspūdi, sudalyvavus tokiame seminare! Štai ką mes sužinojome!

„Prieš pirmąjį savo seminarą stipriai abejojau ar dalyvauti. Metus prieš tai jau buvau praleidęs vieną seminarą, manydamas, kad nesu pakankamai pasirengęs, pažengęs. Bet pirmasis kartas paliko neišdildomus įspūdžius, buvo be galo įdomu stebėti tokio lygio meistrą atliekantį Wing Tsun technikas aukščiausiu lygiu. Kiekvieno Si-Kung seminaro metu jaučiuosi taip, lyg jame dalyvaučiau pirmą kartą – visada po užsiėmimų grįžtu kupinas naujų įspūdžių bei žinių. Taip pat seminare verta dalyvauti, kad pamatytum tikrąjį Wing Tsun bendruomenės dydį, suprasti jog ji nesibaigia ties klubo, kuriame treniruojiesi, durimis.“ – sako mūsų mokinys, o dabar jau ir instruktorius – Si-Hing Aivaras Dinigevičius!

„Gerai pagalvojus, savo pirmojo Si-Kung Maday Norbert seminaro aš beveik nepamenu. Prisimenu tik tiek, kad buvo pilnos kelnės džiaugsmo ir drauge buvo labai daug jaudulio! Apskritai, esu gana uždaras žmogus, tačiau už šalto veido tikrai slėpsi labai daug gerų emocijų. Kaskart dalyvaudamas seminare aš pasikraunu puikių emocijų. Iš peties padirbam su savo partneriu, prisiliečiame prie aukštesnio meistriškumo lygio mokymo lygio. Gauname gerą dozę malonumo, sužinome daug reikšmingų smulkmenų, kurias kitų treniruočių metu šlifuojame kaip deimantus. Šios treniruotės – puiki patirtis kiekvienam Wing Tsun mokiniui!“ –  savo patirtimi dalinasi mokytojas Si-Hing Nerijus Adamukaitis.

Primename, jog Si-Kung Maday Norbert seminaras Vilniuje vyks – kovo 22 – 25 dienomis!

Seminaro programą galite rasti čia!

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ – PAS JŪSŲ KLUBO INSTRUKTORIUS!

Lauksime Jūsų! :)

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *