Didysis Si-Kung Maday Norbert seminaras jau lapkritį Kaune


 
   Pradžia » Didysis Si-Kung Maday Norbert seminaras jau lapkritį Kaune
maxresdefault
  • 2017-10-20

Didysis Si-Kung Maday Norbert ir vėl atkeliauja į Lietuvą, Kauną, tad kviečiame sudalyvauti vyksiančiame seminare, kuriame turėsite progą mokytis iš aukščiausio lygio meistro Rytų Europoje, laikyti egzaminą ir gauti sertifikatą, galiojantį visame pasaulyje.

Si-Kung Maday Norbert seminaras – tai neįkainojamas laikas kartu su Wing Tsun šeima, įgautos patirtys ir mokymai iš aukščiausiojo lygio meistro bei intensyvios treniruotės, priverčiančios išmokti netgi pačią sunkiausią Wing Tsun taktiką. Žinoma, kaip ir bet kuriame kitame moksle čia galite susidurti su iššūkiais, kuriuos teks įveikti. Vieni iš jų – mintys, kiti – fiziniai barjerai, tačiau, jei turite tikslą, tuomet surasite priemonę tam tikslui pasiekti nepaisant to, kokie trukdžiai stabdo jus mokymosi kelyje.

Wing Tsun KungFu – iššskirtinis kovos menas, besiremiantis ne kiek fizinių jėgų, o minčių ir protinių galių naudojimu. Būtent tai gali tapti didžiausia kliūtimi, su kuria susiduriate besimokydami skirtingų judesių: čia reikia sutelkti dėmesį, suprasti – ką reiškia „kovoti ne savo, bet priešininko jėga“.

Kviečiame ieškokite būdų, ikvepiančių Jus praktikuoti bei mokytis Wing Tsun KungFu, semtis patirčių iš palaikančių instruktorių bei aukščiausiojo lygio meistrų, – Si-Kung Maday Norbert ir Si-Fu Lino Gudonavičiaus, kurie padėtų išlaikyti norą mokytis ir tobulėti, siekti aukštesnio lygio ir pripažinimo.

Susitikimo metu su Si-Kung Maday Norbert lapkričio 15 – 18 dienomis Jūs:

– dalyvausite seminare su Rytų Europos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovu, šiuo kovos menu užiimančiu jau daugiau nei 30 metų;
– mokysitės aukšto lygio kovos technikos;
– dalyvausite demonstracijose, įtraukiant kitus meistrus bei mokinius;
– bendrausite su savo bendraminčiais taip pat besimokančiais Wing Tsun KungFu;
– semsitės žinių iš kitų mokinių, instruktorių bei meistrų.

Seminaras su mokytoju Si-Kung Maday Norbert: ateikite paragauti autentiško Wing Tsun KungFu ir mes pažadame Jums ilgai neblėstančius įspūdžius!

Registracija vyksta pas Jūsų klubo instruktorių.

Iki susitikimo seminare,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *