Arbatos gėrimo ceremonija Wing Tsun KungFu klubuose lapkričio mėnesį


 
   Pradžia » Arbatos gėrimo ceremonija Wing Tsun KungFu klubuose lapkričio mėnesį
Arbata lapkri2iui
  • 2017-11-02

Viena seniausių ir gerbiamiausių kinų tradicijų – arbatos gėrimo ceremonija, kuri laikoma kaip itin reikšminga kinų kultūros dalis. Arbatos gėrimo ceremonijos istorija siekia jau daugiau nei kelis tūkstančius metų, tačiau nepakitusi išliko reikšminga iki pat šių dienų.

Šiandien Lietuvoje puoselėdama kinų kovos kultūros tradicijas Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija organizuoja arbatos gėrimo ceremonijas didžiuose Lietuvos miestuose, kuriuose kviečia prisijungti visus norinčius išbandyti šį magišką procesą bei pasisemti kinų ramybės ir atsipalaiduoti.

Batijos Wing Tsun KungFu asociacijos prezidentas ir 5-ojo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius sako, jog itin svarbu šioje ceremonijoje atokvėpis, romumas ir vidinė ramybė. Arbatos ceremonijoje reikia atsisakyti lietuviams įprasto skubėjimo, nusiraminti ir atsipalaidavus mėgautis išskirtinio skonio arbata, tarpusavio bendravimu bei istorijomis apie Wing Tsun“, – sako Si-Fu Linas Gudonavičius.

Ypatingas ceremonijos momentas – arbatos pylimas, kuomet arbata pilstoma ne kiekvienam, o dalinama visiems vienu metu po lygiai. Taip kuriamas bendrumo jausmas tarp bendruomenės narių, kurioje jie kartu mokosi ir bendrauja.

Arbatos gėrimo ceremonija su Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos šeima planuojama po įprastinių Wing Tsun treniruočių. Treniruotėje taip pat viešės ir Baltijos Wing Tsun KungFu prezidentas bei 5-ojo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius.

Arbatos gėrimo ceremonija bei Si-Fu viešnagė LAPKRIČIO MĖNESĮ VYKS:

– Vilniaus centro klube
Data: lapkričio 21 diena (antradienis);
Laikas: 20:30- 21:00 val.
Vieta: Studentų g. 39, Vilnius, Lietuvos Edukologijos universitetas, sporto klubas „D’Atlantis“, aerobikos salė.

– Kauno centro klube
Data: lapkričio 6 diena (pirmadienis);
Laikas: 19:00 – 19:30 val.
Vieta: Miško g. 3, Kaunas. Kauno centro sporto mokykla.

– Klaipėdos centro klubas
Data: lapkričio 30 diena (ketvirtadienis);
Laikas: 19:30 – 20:00 val.
Vieta: Danės g. 29, Klaipėda. Darželio „Boružėlė“ sporto salė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *