Ar jau spėjai apsilankyti Wing Tsun treniruotėse?


 
   Pradžia » Ar jau spėjai apsilankyti Wing Tsun treniruotėse?
BeFunky Collage
  • 2017-01-26

Ar jau spėjai įvykdyti bene pirmąjį Naujųjų metų pažadą – pradėti sportuoti ar laisvalaikiu pradėti užsiiminėti aktyvesne laisvalaikio veikla?

Esame tikri, kad gali geriau ir Wing Tsun laukia Tavęs!
 
Pritrūkai motyvacijos? Pabandyk užsibrėžti mažą, o gal ir didelį tikslą! Galbūt nori vėl sustiprėti fiziškai, prisiminti (o gal (iš naujo) išmokti) savigynos meno? O gal tiesiog nori padailinti savo kūno linijas bei praleisti laiką su motyvuotais ir draugiškais žmonėmis? 
 
Šiandien tam – itin puikus laikas!
 
Juk kinų kovos menai, tai ne tik fizinė, bet ir intelektualinė veikla. Mūsų klubai itin daug dėmesio skiria tradicijų puoselėjimui – nuolat organizuojame seminarus su aukščiausio lygio meistrais iš Rytų bei Europos, o kartą per mėnesį klubuose vyksta užburiančios, kiniškos arbatos gėrimo ceremonijos! 
 
Sakai, jog vis pamiršti atvykti į treniruotę? Drauge pasiimk ir draugą ar šeimos narį – juk kartu sportuoti ne tik smagu, bet ir naudinga! Tikrai tikiu, jog turi ne vieną žmogų, kuriam taip pat, kaip ir Tau, praverstų sustiprėti fiziškai bei išmokti gintis. Nesidrovėk – pasiimk jį pas mus ir abiems dovanosime nemokamą pirmą užsiėmimą!
 
Kinų kovos menų treniruotes savo mieste rasi ČIA!
 
O jeigu domina konkrečiai savigynos kursai – būtinai paskubėk registruotis į naujas grupes, kurios startuoja jau kitą savaitę! 
 
Savigynos kursai A.R.M.O.Rintensyvių treniruočių grafikas subalansuotas kiekvienam, todėl paskubėk, liko pora dienų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *